Filmozercy.com | Forum
Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania (/watek-zapowiedzi-wydan-z-filmami-4k-uhd-zagraniczne-wydania)

RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - misfit - 31-07-2018

(31-07-2018, 18:48)wolfman napisał(a):  Równie dobrze można zamknąć ten serwis Filmożercy, bo wszystko znajdziesz na stronach zagranicznych .

Gdzie tam. Jest tu sporo rzeczy, których nie znajdziesz na blu-ray.com czy jakimkolwiek innym serwisie, ale pod tym konkretnym względem "Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania" nie widzę najmniejszych szans żeby to chociaż w niewielkim stopniu było tak użyteczne jak ten link, który wcześniej podałem. Ale zaskocz mnie i zrób to lepiej Smile

RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Wolfman - 31-07-2018

(31-07-2018, 19:34)misfit napisał(a):  Ale zaskocz mnie i zrób to lepiej
Żeby mi ktoś płacił jak tamtym ludziom za to, to czemu nie Wink. Z drugiej strony to jest jak przegląd nowości - zapowiedzi, jak pisałem wiele filmów nie ma tematów. Mnóstwo ludzi poza Tobą nie siedzi w temacie i pojęcia nie ma , o niektórych premierach. Owszem można się pokusić o dopisanie wersji językowych jak będą wiadome, ale testy i itp z tym nie do mnie. Nie mieszkam w Usa i nie mam filmów na premierę Smile

(31-07-2018, 19:34)misfit napisał(a):  Gdzie tam. Jest tu sporo rzeczy, których nie znajdziesz na blu-ray.com czy jakimkolwiek innym serwisie,
Własne przemyślenia i testy polskich filmów? Pewnie tak.

RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Pablo0909 - 01-08-2018

(31-07-2018, 19:21)wolfman napisał(a):  
(31-07-2018, 19:06)Pablo0909 napisał(a):  Jak może być przelicznik taki sam, skoro różnica wynosi ok 50 PLN??? Dolar nie kosztuje tyle samo co funt.
Wink Nie każ mi łopatologicznie tłumaczyć prostej rzeczy. 32 dolary tam, 32 funty tu.

Łopatkę zostaw sobie do piaskownicy, bo może Ci się przydać, jak Cię koledzy odwiedzą Wink  Nie płacę w dolarach czy funtach, ale w złotówkach. Mieszkam w Polsce, więc płacę złotówkami  Tongue  Akurat kupuję sporo filmów UHD i możesz mi wierzyć, że Zavvi nie jest tanim sklepem. Owszem, są jakieś promocje, sam kupiłem Transformers za bodajże 30-35 funtów, ale to są rzadkie okazje.

P.S. Z ciekawości sprawdziłem- Robin Hood w USA niecałe 18$, na Zavvi 35 funtów.

RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Wolfman - 01-08-2018

(01-08-2018, 07:44)Pablo0909 napisał(a):  Łopatkę zostaw sobie do piaskownicy, bo może Ci się przydać, jak Cię koledzy odwiedzą
Przekazałem już Tobie, byś mógł z nimi kontynuować moje dzieło. Preordery z wczesnymi cenami mają to do siebie, że są , albo niskie, albo za wysokie. W Amazon.de jest np za 26 euro.
Nie mieszajmy też cywilizowanych krajów do Polski i jej cen.

RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - misfit - 01-08-2018

(31-07-2018, 19:59)wolfman napisał(a):  
(31-07-2018, 19:34)misfit napisał(a):  Gdzie tam. Jest tu sporo rzeczy, których nie znajdziesz na blu-ray.com czy jakimkolwiek innym serwisie,
Własne przemyślenia i testy polskich filmów? Pewnie tak.

Nie tylko. Np. nasze forum czy Filmoskop jest skarbnicą wiedzy o polskich wersjach językowych na BD/UHD w wydaniach zagranicznych. Owszem, zdarzają się tam błędy, ale mimo wszystko jest ich mniej niż na blu-ray.com czy bluray-disc.de.
Dodam jeszcze, że np. screeny porównawcze UHD vs BD, czy to moje czy Mateusza nie raz pojawiają się jako pierwsze na świecie.

Wracając jednak do tematu, z zapowiedzianych UHD najbardziej czekam na:

- 2001: Odyseja kosmiczna (październik 2018). Chociaż tutaj pojawiają się trochę niepokojące przecieki, że z kolorkami może być rewolucja nawet względem projekcji kinowych z ostatnich miesięcy.
- Big Lebowski (październik 2018). Oby tylko Universal dał nam porządnego remastera a'la Mumie, a nie typowo przeciętniactwo tworzone po kosztach.
- American Psycho (wrzesień 2018 - póki co tylko USA). j.w. tylko zamienić słowo Universal jako Lionsgate Smile
- Hunt for Red October (wrzesień 2018).
- Panic Room (listopad 2018).
- Hereditary (wrzesień 2018 - póki co tylko USA).
- Christine (wrzesień 2018).
- Philadelphia (Skandynawowie twierdzą, że grudzień 2018, ale to się jeszcze może zmienić).
oraz najnowsze Sicario.

RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Wolfman - 01-08-2018

Ja to raczej z nowości Sicario 2, remastery Odyseja i Evil dead 2. Pozostałe to takie kino do którego wrócę raz na x lat, a niedawno oglądałem. Nie jestem też przekonany to jakichkolwiek wydań 4k od Disney. Niczym specjalnym nie są, nie starają się zupełnie, ani w 3D, ani 4k wydać tego jak należy(poza kilkoma wyjątkami w 3D)
Ta rewolucja to jakim sensie w Odysei , ma być za bardzo pokolorowany?

RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - paniron - 03-08-2018

Wolfman coś dla Ciebie:

The Evil Dead

[Obrazek: 211492_large.jpg]

RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Wolfman - 03-08-2018

No miło, bo nawet nie miałem seansu od vhs, więc przeskoczę moje edycje blu i wejdę w 4k. Będę pod wrażeniem. Ciekawe czy dotrze do Europy i to najlepiej by był steelbook. Mógłbyś już zmienić tv Smile

RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - misfit - 06-08-2018

Na media-dealer.de ma miejsce mały wysyp Carpentera na UHD - w zapowiedziach pojawiły się m.in They Live, The Fog, Prince of Darkness. Jest też Cliffhanger (ten z Sylwkiem) oraz Rambo 1, 2, 3.

RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - paniron - 18-08-2018

[Obrazek: 210161_large.jpg]

The Big Boss

[Obrazek: 210159_large.jpg]

The Chinese Connection

[Obrazek: 210154_large.jpg]

Game of Death

[Obrazek: 210160_large.jpg]

The Way of the Dragon