Filmozercy.com | Forum
Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania (/watek-zapowiedzi-wydan-z-filmami-4k-uhd-zagraniczne-wydania)



RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - sydney33 - 31-03-2021

Nie wydaję mi się żeby było oddzielne niemieckie wydanie. Niebawem uzupełnią specyfikację i będzie to wyglądało ostatecznie jak większość wydań czyli bez PL co ostatnio martwi. Mam nadzieję ,że się grubo mylę. Sądziłem ,że taki tytuł i zrobią wyjątek jak w przypadku Szeregowca albo Forresta. Zapewne będzie jedno wydanie i dorzucą niemieckie ,czeskie oraz o zgrozo jak np w przypadku Top Gun napisy rumuńskie. Potrafi człowieka zirytować.

Audio
English: Dolby Atmos
English: Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit)
French: Dolby Digital 5.1
German: Dolby Digital 5.1
Italian: Dolby Digital 5.1
Spanish: Dolby Digital 5.1
Spanish: Dolby Digital 5.1
Portuguese: Dolby Digital 5.1
Russian: Dolby Digital 5.1
Japanese: Dolby Digital 2.0
Japanese: Dolby Digital Mono

Subtitles
English, English SDH, French, German, Italian, Japanese, Portuguese, Spanish, Cantonese, Czech, Danish, Dutch, Finnish, Korean, Mandarin (Simplified), Mandarin (Traditional), Norwegian, Romanian, Russian, Swedish, Thai


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - sebas - 31-03-2021

Na bluray-disc.de są zapowiedzi wydań z UK i Francji, i informacja o tym, że zapowiedź wydania niemieckiego to zapewne kwestia czasu. Osobne wydanie niemieckie wydaje się więc coraz bardziej prawdopodobne.


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - sydney33 - 31-03-2021

Szczerze to już się pogubiłem i nie wykluczam ,że coś takiego będzie. Cały czas na to liczę. Język niemiecki, czeski, portugalski, polski Smile Nawet filmostrada zaszaleje i wyda pakiet w czerwcu Wink


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - lovelybones - 31-03-2021

(31-03-2021, 10:38)sebas napisał(a):  No i jeszcze czeskich napisów brakuje, a Czesi, w przypadku Paramount, załapywali się częściej niż my... Jakaś szansa na wersję PL jeszcze jest...
Przede wszystkim to brakuje napisów rumuńskich! W wydaniach 4K od Paramount napisy z tego kraju to absolutna podstawa, więc może nie zapomną dodać i polskich (jak Sony w Life co jest parodią).


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Dziel - 31-03-2021

Trochę przesadzili z tą ceną za steelbooki na Zavvi. Prawie 200 zł różnicy w porównaniu do wydania z Fnac, a do tego pewnie jeszcze dojdzie zapłata opłat importowych. Zamówiłem z Fnac. Oby tylko steelbooki nie były z tytułami po francusku Wink


Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Glaeken - 31-03-2021

Kurs funta ostatnio poszybował mocno w gorę i niestety to trochę dowaliło do ceny Sad na razie zaklepałem na zavvi za 130 ( 5funtow to jakis kredyt czy cuś).

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - fire_caves - 31-03-2021

(31-03-2021, 19:57)Glaeken napisał(a):  Kurs funta ostatnio poszybował mocno w gorę i niestety to trochę dowaliło do ceny Sad
No ja w ogóle podziwiam Was wszystkich, którzy w okresie najsłabszej od lat złotówki kupujecie filmy za granicą Smile


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Mefisto - 31-03-2021

A gdzie mamy kupować? Smile


Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Glaeken - 01-04-2021

Jak się dobrze poszuka to w PL też można znaleźć niektore z produktów ktore sprowadzam z UK ale z dowaloną kosmiczną marżą (i pewnie sprowadzone z tego samego miejsca... albo jeszcze nawet i nie ale już wystawione na sprzedaż Wink ). W rezultacie sprowadzenie z UK i tak wychodzi taniej. I to nawet przy niekorzystnym kursie. Co bardziej zaciekli to nawet jakieś kody zniżkowe znajdują.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - paniron - 01-04-2021

Last action hero zavvi steelbook

Wrzucam tutaj, bo nie jestem pewien, czy ta polska wersja na drugiej płycie dotyczy UHD (pewnie tak).

[Obrazek: 74d3ba25-1612-4f4f-a889-1eea0bb04fe6-jpeg.502031]