Filmozercy.com | Forum
Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania (/watek-zapowiedzi-wydan-z-filmami-4k-uhd-zagraniczne-wydania)



RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - pred895 - 02-10-2023

Kup mi też Smile


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - ILSA FAUST - 02-10-2023

(02-10-2023, 16:11)Mefisto napisał(a):  Scream Factory rozbiło bank widzę - w grudniu JFK, Point Break

Wchodzę w JFK 4K będzie 4 dyskowe wydanie limitka:

"Warner Bros. Home Entertainment is reissuing JFK in a 4-disc Ultimate Collector's Edition box set that includes a 44-page photo book and other numerous collectibles. "

będzie wersja kinowa i teatralna - każda na osobnych dyskach 4K i 2K

Wchodzę także w Point Break 4K
tutaj wydanie będzie 2 dyskowe limitka, mam nadzieję że nowe dodatki
No i będzie DV (Dolby Vision) co w przypadku akurat tego filmu jest najlepszą wiadomością...Smile

---------
oba pre-ordery złożone - dostawa na grudzień przed świętami.
Zostało po kilkaset sztuk każdej limitki...
aż takim ryzykantem nie jestem i pre-order złożony


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Mefisto - 02-10-2023

(02-10-2023, 21:47)ILSA FAUST napisał(a):  Zostało po kilkaset sztuk każdej limitki...

Gdzie tak stoi?


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Redrum - 02-10-2023

U źródła jest tylko taka informacja:
https://shoutfactory.com/products/jfk-collectors-edition


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - ILSA FAUST - 03-10-2023

(02-10-2023, 22:16)Mefisto napisał(a):  Gdzie tak stoi?

https://shoutfactory.com/products/jfk-collectors-edition
392 szt. na ten moment

https://shoutfactory.com/collections/new-upcoming-releases-1/products/point-break-collectors-edition

330 szt. na ten moment

Point break schodzi szybciej...niż JFK...
nie dziwię się...

Point Break to przesiadka na 4K na którą czekam od początku formatu 4K...
Po Gorączce Manna to najlepszy Heist Movie ever...
zresztą po NEAR DARK to właśnie POINT BREAK to najlepsze dzieło Kasi Bigelow...żonki Camerona...
się dobrali w parę...
ku....a kino takiej pary już nie zobaczy nigdy...
ciekawe jak Kasia podkradła połowę ekipy Aliens do Near Dark...co musiała zrobić aby James się na to zgodził...

Dzień w którym NEAR DARK pojawi się na 4K to będzie MOJE święto kina

Jeszcze chwila i się okaże że Shout czy Kino Lorber to tylko limitki będę 700-1000 sztuk na świat i koniec...
skończyło się polowanie na promki...
teraz jest polowanie na pre-ordery...

takie czasy, taka sytuacja...


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Mefisto - 03-10-2023

Panikujesz jak Holland po premierze swojego filmu. Po pierwsze to są preordery, czyli tych filmów jeszcze fizycznie nie ma, więc w zależności od popytu mogą spokojnie do premiery dodrukować, skoro będzie im się to opłacało (a filmy od Shout raczej nie schodzą ot tak - żadnego tytułu w chwili obecnej nie kojarzę w każdym razie). Poza tym ja widzę, że tam jest napisane też coś takiego:
"Special Offer: Order from ShoutFactory.com and get an EXCLUSIVE 18" X 24" ROLLED POSTER featuring the original theatrical artwork, available while supplies last!"
więc możliwe, że ta ilość dotyczy właśnie tego (albo po prostu pierwszej partii - a tych partii w płytach sortu wszelakiego jest kilka).

EDIT: widzę, że na grudzień mają też Człowieka w żelaznej masce - very nice.


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - kulcikriu - 03-10-2023

Wtrącę swoje trzy grosze - też wydaje mi się, że tych egzemplarzy będzie znacznie więcej. Zrozumiałem info podobnie jak Mefisto.


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - ILSA FAUST - 03-10-2023

(03-10-2023, 08:01)kulcikriu napisał(a):  Wtrącę swoje trzy grosze - też wydaje mi się, że tych egzemplarzy będzie znacznie więcej. Zrozumiałem info podobnie jak Mefisto.

Mefisto, dzięki za info o IRON MASK - dołożyłem do zamówienia...Smile

Ja zrobiłem tak, zamówiłem 4 filmy na Amazon US
- 4K JFK limitka 4 dyski
- 4K Point Break limitka
- 4K Iron Mask
- 4K Barbarella limitka spadła cena teraz

Dzięki temu mam najlepsze sumaryczne koszty wysyłki (DPD)
po drodze między pre-orderem a shippingiem ceny jeszcze spadną...
lepiej na tym wyjdę niż czekając na promkę za 2 lata może 5 USD spadnie wiecej...
a tak będę miał przed świętami co oglądać...Smile

Wracając do tematu limitu - na stronce Shouta Point Break ma już tylko 250 egz....wolnych i spada to mocno w dół...
wg. mnie plakaty są dla tych co zamówią przez stronę shouta a nie przez Amazon...ale liczba egzemplarzy pozostaje ta sama...
potem może będzie drugi dodruk ale pewnie bez slipcovera, może za rok za dwa...bez promki...dożyjemy w ogóle...?
Więc nie panikuję, tylko zabezpieczam się...niech na 4 filmach stracę 10 USD na przyszłych utraconych promkach...ale już mogę odpalić Point Break...ale raczej zyskam 20 USD na wspólnej wysyłki 4 filmów oraz na spadkach ceny w Amazon...karta kredytowa zostanie obciążona najniższą cenę w okresie od zamówienia do wysyłki...tak to działa, przecież wiecie o tym...
Dodatkowo będą po drodze black friday a shipping dopiero na december więc spadki na cenie są bardzo realne, nawet te chwilowe...
Ale potem jak życie pokazuje może się okazać, że szukasz na e-bay...
Rozumiem, gdyby to były masowe wydania w krajach UE także...to co innego...
Ale limitki Shout, Kino Lorber ....limitki ARROWA....pierwsze wydania ze slip coverami to się liczy dla mnie

i czas...nikt z nas nie jest nieśmiertelnym Smile

no i inflacja...dzisiaj wydane w tym pakiecie 200 USD to tylko 150 USD za rok...a wartość limitek za rok to będzie 300 USD...


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - kulcikriu - 03-10-2023

I słusznie, jak bardzo mi zależy na konkretnym limitowanym wydaniu, to nie czekamSmile


RE: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania - Mefisto - 03-10-2023

Prawda, aczkolwiek mi tam na tekturkach specjalnie niezależy, a wcześniej wolałbym się też czegoś dowiedzieć na temat transferów, bo niby Shout nie odwala fuszerki, ale różnie może być. Zresztą ja swoje Shouty kupiłem na długo po premierze i wszystko było na miejscu.

(03-10-2023, 10:00)ILSA FAUST napisał(a):  wg. mnie plakaty są dla tych co zamówią przez stronę shouta a nie przez Amazon...ale liczba egzemplarzy pozostaje ta sama..

No przecież to na stronie Shout masz licznik, nie na amazonie Smile