Filmozercy.com | Forum
djgromo - kolekcja 4K + seriale - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: djgromo - kolekcja 4K + seriale (/watek-djgromo-kolekcja-4k-seriale)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: djgromo - kolekcja 4K + seriale - yedi - 07-12-2018

Mam pytanie czy serenity ma jakieś napisy pl czy nie daj Boże lektora? Pzdr


RE: djgromo - kolekcja 4K + seriale - Kirek - 07-12-2018

W celu zadania tego pytania musiałeś cytować cały post?
Wcale bym się nie zdziwił gdyby zostało ono przeoczone.


RE: djgromo - kolekcja 4K + seriale - djgromo - 07-12-2018

Slipcover do Expanse dostałem tylko na 3-ci sezon.

To wydanie Serenity, nie ma polskich napisów ani lektora.

Leona z tego wydania jeszcze nie oglądałem, ale jak pisał Misfit to jest import ze stanów i zwykły blu-ray jest z regionem A.

Dzisiaj kończyłem oglądać ostatnią część Matrixa. Tak jak mówiłem transfer rewelacyjny, ale mam wrażenie, że najbardziej się przyłożyli przy pierwszej części.


RE: djgromo - kolekcja 4K + seriale - eMAR - 11-12-2018

(04-12-2018, 23:05)djgromo napisał(a):  BSG miało wrapa z folii i dodatkowo był w takim czarnym worku foliowym z pierwszego zdjęcia. Folie pościągałem do zdjęć. Sprawdzałem też czy płyty są całe.

Jak zobaczyłem w jakim stanie dotarło do Ciebie pudełko BSG, to się przeraziłem, bo jeszcze czekałem na swoje. Dziś dotarło w kopercie bąbelkowej i o dziwo : rogi całe, tylko małe przygniecenie przy spodzie - fuks.
Gratuluję kolekcji, kilkanaście tytułów dubluję z Tobą. Z "Roninem" też nie czekałem na 4K.


RE: djgromo - kolekcja 4K + seriale - djgromo - 11-12-2018

Okazyjnie kupiłem zestaw 3-ech części Planety Małp. Tryptyk bardzo przypomina ten z trylogii Predatora.

[Obrazek: uJ3Wl0N.jpg]

[Obrazek: tG9f8R3.jpg]

Jakby ktoś był zainteresowany to tanio mam do sprzedania inne wydanie 2-óch pierwszych części.

[Obrazek: Iw5sZPh.jpg]


RE: djgromo - kolekcja 4K + seriale - Kirek - 11-12-2018

Czy trylogia "Planeta małp" to jest to wydanie? http://filmozercy.com/filmoskop/edition/1295207
Jeżeli tak to uzupełnię dane o rodzaj opakowania i wrzucę Twoją fotkę z płytami do galerii.


RE: djgromo - kolekcja 4K + seriale - djgromo - 11-12-2018

Tak, wydanie się zgadza. Tutaj dorzucam jeszcze zdjęcie tyłu.

[Obrazek: 1NWPlZD.jpg]


RE: djgromo - kolekcja 4K + seriale - djgromo - 28-12-2018

Po świętach udało mi się wygrać kilka licytacji za bezcen.

Maze Runner Trylogia - francuska dystrybucja
[Obrazek: QwctAbY.jpg]

Kingsman 2-pak - francuska dystrybucja
[Obrazek: vCJ7IKF.jpg]

Jurassic World Upadłe Królestwo - Jedynka bardzo mi się podobała. Dzisiaj oglądałem tą część i wersja 4K jest w Dolby Vision i DTS:X. Dodatki są na płycie 4K.
[Obrazek: a4PWi2G.jpg]

Ukryte Działania - francuska dystrybucja
[Obrazek: dYv2vHo.jpg]

Zacząłem też pomału migrować na nowy zestaw kina domowego. Na razie dorobiłem się modułów Atmos. Monitory podpięte są do komputera, ale potrzebowałem je, bo moduły Atmos nie miały normalnych zacisków tylko takie bolczyki co wchodzą w kompatybilne głośniki z zestawu. Kolejnym krokiem będzie znalezienie kupca na mój zestaw STX-ów i wymiana na pozostałe kolumny Jamo.
[Obrazek: cRMNL62.jpg]


RE: djgromo - kolekcja 4K + seriale - djgromo - 21-01-2019

Koniec końców skończyłem z 2-ma zestawami American Dad. Pierwsza sztuka przyszła mocno opóźniona i w uszkodzonym pudełku. Drugą dopiero odebrałem z poczty. Tą drugą będę miał na sprzedaż (jest od nowości zafoliowana). Oprócz tego nabyłem 2 filmy na które bardzo czekałem. Zaskoczyło mnie to, że Deadpool 2 jest na 4-ech płytach (2x4K + 2xBD). Rozmach Ready Player One mną pozamiatał. Polecam obejrzeć dodatki specjalne jak to było kręcone i montowane. Mam nadzieję, że Spielberg też będzie reżyserował Ready Player Two jak dojdzie do kręcenia.

[Obrazek: EDWEv2n.jpg]

[Obrazek: SCszFU8.jpg]

[Obrazek: Yz8vPo7.jpg]

[Obrazek: 7XplwzN.jpg]


RE: djgromo - kolekcja 4K + seriale - djgromo - 19-02-2019

Uzupełnienie kolekcji o jedne z moich ulubionych serii. Wydania 4K posiadałem już wcześniej.

[Obrazek: YxEUIEh.jpg]