Filmozercy.com | Forum
Polskie filmy, które warto kupić - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy--13)
+--- Wątek: Polskie filmy, które warto kupić (/watek-polskie-filmy-ktore-warto-kupic)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Polskie filmy, które warto kupić - Wolfman - 17-02-2019

Ostatnio zauważyłem, że przegapiam , więcej niż trochę polskich produkcji. Nie wiem też , które warto kupić więc spytam czy warto.
- 7 Uczuć
- Atak paniki
- Avalon
- Ciacho
- Cicha noc
- Człowiek z Magicznym Pudełkiem
- Demon
- Ile Waży Koń Trojański ?
- Jesteś Bogiem
- Pokłosie
- Mój rower
- Powidoki
- Ptaki Śpiewają w Kigali
- Senność
- Skrzydlate świnie
- Świadek Koronny
- Tajemnica Twierdzy Szyfrów
- Volta
- Weekend
- Wojna Żeńsko-Męska
- Wszystko co Kocham
- Za Niebieskimi Drzwiami
- Zero


RE: Polskie filmy, które warto kupić - Ethan - 17-02-2019

Wieża. Jasny Dzień (z tym, że tylko dvd, a z tych co wkleiłeś całkiem pozytywnie oceniany jest Atak Paniki, jak się lubi Smarzowskiego/klimaty z filmu o Beksińskich to na pewno Cicha Noc. Pokłosie wiadomka. No i Wszystko co kocham, czyli film od polskiego van Santa czyli Borcucha naprawdę świetny


RE: Polskie filmy, które warto kupić - Gieferg - 17-02-2019

Z XXI wiecznych polskich filmów to mam na półce Wiedźmina, Skazanego na Bluesa (7/10), Miasto 44 (10/10), Sztukę Kochania (9/10) i Wołyń (7/10) + kilka DVD które żona dostała w prezencie jak Bogowie (dobry), Listy do M1&2 (słabe z przebłyskami) czy Ida (nędza).
Na więcej się nie zanosi.


RE: Polskie filmy, które warto kupić - truvneeck - 17-02-2019

(17-02-2019, 04:37)Wolfman napisał(a):  Ostatnio zauważyłem, że przegapiam , więcej niż trochę polskich produkcji. Nie wiem też , które warto kupić więc spytam czy warto.

Nie widziałem wszystkich (jakieś 60-70%) ale z tego co widziałem, to warto zapoznać się (nie koniecznie postawić na półce, ale zobaczyć)- Atak paniki, Cichą noc, Demona i Jesteś Bogiem. Dobre opnie słyszałem o 7 uczuć, Człowieku z pudełkiem, Pokłosiu, reszty nie polecę, bo albo nie widziałem, albo było słaboSad


RE: Polskie filmy, które warto kupić - Mr.Hankey - 17-02-2019

Ponad połowę z Twojej listy widziałem, części nawet nie zamierzam tykać, naprawdę dobre kino warte powtórki to z całą pewnością:
- 7 Uczuć
- Cicha noc
- Pokłosie
- Wszystko co Kocham
Te pozycje można brać w ciemno, tylko spróbuj gdzieś kupić Pokłosie... Najlepiej weź od razu dwa egzemplarze. Smile


RE: Polskie filmy, które warto kupić - czuubakka - 17-02-2019

Z tej listy co napisałeś, to wg. mojej opinii te są warte obejrzenia (kolejność przypadkowa, pogrubione to blu ray, reszta to nie wiem czy jest w tym formacie):
- Cicha noc
- Demon
- Jesteś Bogiem
- Pokłosie
- Mój rower
- Skrzydlate świnie
- Świadek Koronny
- Wszystko co Kocham


RE: Polskie filmy, które warto kupić - Wolfman - 17-02-2019

Dzięki. Muszę to przeszukać co jest dostępne, a na pewno wszystko nie jest. To co wpisałem to głównie wydania bd, które ukazały się na naszym lichym rynku. Znając życie część z nich to małe nakłady. Demon to z tego co wiem wydali tylko Niemcy


RE: Polskie filmy, które warto kupić - Mr.Hankey - 17-02-2019

(17-02-2019, 13:46)czuubakka napisał(a):  - Skrzydlate świnie
Serio? Ja nie dotrwałem do końca. W sumie to jedyne co pamiętam z tego filmu...


RE: Polskie filmy, które warto kupić - czuubakka - 17-02-2019

No serio serio , mi się podobało. Dotrwałem do końca, nawet obejrzałem drugi raz Big Grin


RE: Polskie filmy, które warto kupić - Mr.Hankey - 17-02-2019

Ewidentnie masz za dużo wolnego czasu. Smile