Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 27-11-2018

(27-11-2018, 18:49)MasterThief napisał(a):  Wolfman, Ty stara wygo
Dzięki, chyba go nie zrozumiałem , skoro już zrobił wszystko i przeczytał ostatnią to stronę, to chyba chciał by ktoś go poklepał po plecach i powiedział , że będzie dobrze.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Pablosss - 27-11-2018

(27-11-2018, 19:34)wolfman napisał(a):  
(27-11-2018, 18:49)MasterThief napisał(a):  Wolfman, Ty stara wygo
Dzięki, chyba go nie zrozumiałem , skoro już zrobił wszystko i przeczytał ostatnią to stronę, to chyba chciał by ktoś go poklepał po plecach i powiedział , że będzie dobrze.

A ciebie nikt nigdy nie poklepał?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 27-11-2018

(27-11-2018, 19:59)Pablosss napisał(a):  A ciebie nikt nigdy nie poklepał?
Nie, bo zawsze nastawiam się na najgorsze i nie czuję rozczarowań ze sklepów wysyłkowych Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - gumbas - 27-11-2018

(27-11-2018, 19:34)wolfman napisał(a):  
(27-11-2018, 18:49)MasterThief napisał(a):  Wolfman, Ty stara wygo
Dzięki, chyba go nie zrozumiałem , skoro już zrobił wszystko i przeczytał ostatnią to stronę, to chyba chciał by ktoś go poklepał po plecach i powiedział , że będzie dobrze.

nie chodzi o żadne klepanie, od zavvi nie dostałem info narazie, wy tutaj dużo zamawiacie,pytałem o to wydanie, a tu zaraz najchętniej spier.... młody jesteś na polskim forum przecież


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 27-11-2018

(27-11-2018, 20:03)wolfman napisał(a):  Nie, bo zawsze nastawiam się na najgorsze i nie czuję rozczarowań ze sklepów wysyłkowych Big Grin

[Obrazek: Ky4xQBS.jpg]

Ja w tym roku mam takie pasmo porażek, że jak połowa tego co zamówiłem dojdzie to się będę cieszył Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 27-11-2018

Nie dojdzie, to źle, ale wyślą następne. Szansa jest , że i stare przez ten czas dojdzie. Miałem takich sytuacji bez liku i koledzy też. W czym problem? Nic nie przepada.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 28-11-2018

Kupował ktoś z Was w wowhd.co.uk? Dochodzą normalnie przesyłki czy zdarzają się problemy?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - paniron - 28-11-2018

Ja kupowalem ale na adres w UK. Steelbook dosc dobrze zabezpieczony, ale plyta oryginalnie wydana byla w USA I wygladalo jakby bezposrednio z USA szla, choc nie pamietam na 100% Byc moze przyszla tak do bazy w UK I tylko dokleili moje dane...


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 28-11-2018

Bo właśnie czaję się na kilka importów ze Stanów, ale znalazłem ich stronkę i bym zaoszczędził sporo na wysyłce, o ile paczka dojdzie.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 28-11-2018

(28-11-2018, 21:18)djgromo napisał(a):  bym zaoszczędził sporo na wysyłce, o ile paczka dojdzie.
Płać paypal jak jest możliwość i po sprawie.