Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MSW - 28-11-2018

W 2017 dwie przesyłki z wowhd. Obie nierejestrowane dostarczone do Polski po 21 dniach od nadania. Pudełka nieuszkodzone, nie pamietam czy były jakoś zabezpieczone.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 29-11-2018

No dobra, jest czwartek a z moim zamówieniem z zavvi z niedzieli wciąż nic się nie dzieje. Teraz to i ja zaczynam się niecierpliwić.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 29-11-2018

U mnie przy jednej pozycji też dalej jest processing. Przedmiot dalej jest dostępny w sprzedaży wg. strony. Już nawet nie chodzi o to czy je zrealizują tylko nie lubię sytuacji kiedy pieniądze nie zostały pobrane z konta i nie wiem kiedy stamtąd znikną.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 29-11-2018

Mierzwiak - czekam na to samo co Ty Smile Zamówienie z czwartku. Szkoda czasu do nich pisać (wiem to z autopsji), trzeba się uzbroić w cierpliwość i mieć nadzieję, że w ogóle je zrealizują. Twierdzą, że mieli rekordową ilość zamówień ostatnio i jest jak jest. I może do końca tygodnia wyjdą na prostą.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MasterThief - 29-11-2018

(29-11-2018, 09:59)Mierzwiak napisał(a):  No dobra, jest czwartek a z moim zamówieniem z zavvi z niedzieli wciąż nic się nie dzieje. Teraz to i ja zaczynam się niecierpliwić.

Gdy wychodził już Avengers: Infinity War na płytach, to na wysyłkę steelbooka od nich czekałem dobre kilka dni. A przecież nie było wtedy żadnego Black Friday czy innego Cyber Monday. Gdy ich wówczas pytałem o powód opóźnienia, pisali, że mają opóźnienia z wysyłkami (za dużo paczek). Także obstawiam, że tutaj faktycznie mieli tak dużo zamówień, że porobiły im się solidne opóźnienia z realizacją zamówień.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 29-11-2018

Rozumiem i poczekam na wysyłkę która nastąpi... kiedyś tam Big Grin Chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do tego jak szybko Amazon realizuje wysyłki (choć też nie wiadomo jak szybko, wszystkie moje ostatnie zamówienia - Francja, UK, USA - były wysyłane dwa dni po zamówieniu) a i na zavvi nigdy nie miałem jeszcze takiej sytuacji.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 29-11-2018

Moje skromne 12 zamówień wysłali, ale rozumiem , że u was chodzi o X-files za 42 funty? Miałem też to brać, ale zanim bym się zdecydował na odświeżenie to znowu to będzie za rok w promocji Big Grin . Pewnie mieli więcej zamówionych niż posiadali i ściągają z innych źródeł.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 29-11-2018

Czy komuś jeszcze "stoi" preorder Ucieczki z NY? Bo widzę, że zrobił się nagle sold out. Amazon chyba jednak powinien nauczyć się, co to preorder.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - paniron - 29-11-2018

(29-11-2018, 15:52)Mefisto napisał(a):  Czy komuś jeszcze "stoi" preorder Ucieczki z NY? Bo widzę, że zrobił się nagle sold out. Amazon chyba jednak powinien nauczyć się, co to preorder.

Ja zamówiłem wczoraj na amazonie, dziś wysłali i już jest w drodze ;-)


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 30-11-2018

Amazon zaczyna mnie ostro wkurwiać:

Cytat:Release Day Delivery is available to UK postcodes, only. I'm sorry for any inconvenience this causes.

Angry