Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 02-01-2019

Też tak macie z zoom, że zapisany adres do wysyłki zmienił się z Polski na UK i w żaden sposób nie da się tego zmienić ? Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Gieferg - 02-01-2019

Kupowałem od nich tylko przez ebay, anyway, nie chcę więcej słyszeć o tym sklepie Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Pablo0909 - 02-01-2019

Nawet z ciekawości nie wchodzę już na ich stronę, wolę zapłacić kilka euro więcej i mieć pewność, że przesyłka dotrze. I nie zmieni mojego podejścia do nich nawet to, że bez problemu zwracają kasę Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 02-01-2019

Mi tam od nich jeszcze nic nie zaginęło, chociaż raz wydawało mi się, że jednak tak, ale przyszło po prawie dwóch miesiącach Smile
Dla kilku EUR różnicy też wolę kupić z amazona, ale czasami zdarzają się akcje, którym nie sposób odmówić, np. wczorajsze Avengers - 3 Movie Collection 4K za £22.50 (już nieaktualne).


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 02-01-2019

Tylko zanim tą przesyłkę dostaniesz to i inne sklepy mogą mieć podobne promocje


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 02-01-2019

Nie dostanę bo ostatecznie nie zamówiłem z tego powodu:

(02-01-2019, 09:40)misfit napisał(a):  Też tak macie z zoom, że zapisany adres do wysyłki zmienił się z Polski na UK i w żaden sposób nie da się tego zmienić ? Smile

Próbowałem nawet założyć nowe konto, ale to samo. Coś mają zdrowo powalone.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 02-01-2019

Tylko mi nie mówcie, że te wszystkie niedostarczone paczki nie doszły, bo wysyłali na złe adresy lol.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Pablo0909 - 02-01-2019

(02-01-2019, 10:44)misfit napisał(a):  Mi tam od nich jeszcze nic nie zaginęło, chociaż raz wydawało mi się, że jednak tak, ale przyszło po prawie dwóch miesiącach Smile
Dla kilku EUR różnicy też wolę kupić z amazona, ale czasami zdarzają się akcje, którym nie sposób odmówić, np. wczorajsze Avengers - 3 Movie Collection 4K za £22.50 (już nieaktualne).

W ubiegłym roku czekałem ponad 3 miesiące na dostawę, oczywiście filmy nie doszły, kasa zwrócona. Myślę, że miałem dla nich dużo wyrozumiałości Wink


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 02-01-2019

Mnie to najbardziej rozwala już nie to, że paczki nie dochodzą tylko te wszystkie sklepy z UK (poza amazonem) uparcie nie chcą wysyłać przesyłek kurierem. Z własnych pieniędzy chcę zapłacić ekstra za przesyłkę rejestrowaną itp, a oni:

[Obrazek: g5EtbKh.png]


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 02-01-2019

djgromo i Pablo0909 - a można wiedzieć czym płaciliście, kartą czy paypalem ?