Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MasterThief - 23-01-2019

Jak po miesiącu dostaniesz to będzie dobrze Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - voodoo - 23-01-2019

Heh a to pocieszyłeś xd .Akurat sporo kasy za przesyłkę wyszło ;/   Liczyłem ,że może  jakaś przyśpieszona XD  Z opłaconym z góry  Vatem ..    ;/   xd

To ciekawe co tego 24 ma być Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MasterThief - 23-01-2019

Jak masz VAT z góry opłacony to może szybciej przyjdzie wtedy. Ja czytałem wiele niepochlebnych opinii na temat doręczenia od USPS, ale to dotyczyło przesyłek, które po dotarciu w Polsce utknęły w urzędzie celnym i nikt nie wiedział tygodniami co się w ogóle z nimi dzieje.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - voodoo - 23-01-2019

Pamiętam ,że kiedyś coś z Amazonu miałem ;p chyba w mniej niż tydzień z USA.

Jednak teraz to nie Amazon wysyła.

Niby status dostarczenia się nie zmienia dalej 24 XD

Dwa nowe powiadomienia doszły ;p

January 23, 2019, 3:20 am
Departed USPS Regional Facility
METRO NY DISTRIBUTION CENTER
Your item departed our USPS facility in METRO NY DISTRIBUTION CENTER on January 23, 2019 at 3:20 am. The item is currently in transit to the destination.
January 22, 2019, 7:49 pm
Arrived at USPS Regional Origin Facility
METRO NY DISTRIBUTION CENTER


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - voodoo - 24-01-2019

Dobra dziś niby skończyła swoją podróż ale w USA... XD

Teraz podobno mam czekać na nowy tracking ...

Takie info znalazłem co do tej miejscowości Erlanger , gdzie paczka zakończyła podróż ;p

Ebay's Global Shipping Program from the USA has an Erlanger, Kentucky sort facility that will accept the delivery from the seller, then take over for the international leg of delivery. You will be given another tracking number in a couple of days from the Pitney Bowes company for delivery to Germany.

To ile im to zajmie ?Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - marioking - 24-01-2019

Masz szczescie ze jakis tracking masz, moja jest bez trackingu i już miesiąc idzie z amazon usa, a wstępny deadline jeszcze za tydzien Sad


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MasterThief - 24-01-2019

(24-01-2019, 18:18)voodoo napisał(a):  Dobra dziś niby skończyła swoją podróż ale w USA... XD

Teraz podobno mam czekać na nowy tracking ...

Takie info znalazłem co do tej miejscowości Erlanger , gdzie paczka zakończyła podróż ;p

Ebay's Global Shipping Program from the USA has an Erlanger, Kentucky sort facility that will accept the delivery from the seller, then take over for the international leg of delivery. You will be given another tracking number in a couple of days from the Pitney Bowes company for delivery to Germany.

To ile im to zajmie ?Big Grin

A to paczkę masz przez Ebay wysyłaną w programie Global Shipping? Trzy razy tak zamawiałem dotychczas i za każdym razem czekałem od momentu zakupu niecałe dwa tygodnie. W dużej mierze zależy to właśnie od tego jak długo paczka będzie obsługiwana w centrum wysyłkowym Ebay Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - voodoo - 25-01-2019

Tak właśnie tym myka Pitney Bowes
Na razie paczka doleciała już do :
2019-01-24 07:10
ERLANGER, KY, Arrived at the Global Shipping Center

A pamiętam te czasy na Ebayu , że normalnie wysyłali ;p . Ryzyko Vatu było ;p Jednak nie zawsze nałożyli Wink A teraz płać z góry ;p A może jednak tą paczkę by ominęli XD

Kto to w PL dostarcza Poczta PL?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MasterThief - 25-01-2019

Paczki wysyłane poprzez program Global Shipping są dla mnie w PL doręczane zawsze kurierem DPD.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 28-01-2019

OK, o co chodzi z tą niemożliwością wysyłki do Polski? Pamiętam, że był problem już poruszany, ale czy się rozwiązał? Bo widzę to w promocjach i w UK i w Niemczech i po prostu co do chuja wacława? Mega irytujące.