Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 28-02-2019

Mogą jeszcze dojść - moje ostatnie zamówienie od nich dotarło po ok. miesiącu. Więc na Twoim miejscu poczekałbym jeszcze do końca przyszłego tygodnia.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - gumbas - 28-02-2019

Po black friday szły długo do miesiąca nawet,ale standardowo 5-7 dni zawsze docierały pojedyncze przesyłki


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 28-02-2019

Poczekaj do poniedziałku włącznie powinny wszystkie w końcu dojść. Z tego co pamiętam ostatnio zdarzały się przypadki że wysyłali filmy z Hiszpanii/Włoch i trzeba było czekać na to nawet 3 - 4 tygodnie. Wodny Świat też mi się ślimaczył ale w końcu doszedł. Reguła jest taka że reklamować możesz bodaj po upłynięciu 21 dni roboczych, wtedy oddadzą ci kasę lub wyślą ponownie tak więc cierpliwości to nie Zoom Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Pablo0909 - 28-02-2019

Mi kolejny film z zavvi nie doszedł (Atomic Blonde- steelbook UHD). Tydzień temu minął termin ale poczekam jeszcze tydzień. Coś naprawdę się dzieje niedobrego z przesyłkami z zavvi. Nigdy tak nie było (może oprócz BF), żeby przesyłki nie dochodziły.

(28-02-2019, 18:53)pred895 napisał(a):  ... tak więc cierpliwości to nie Zoom Big Grin

Chyba się w to zamienia Wink


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MasterThief - 28-02-2019

Ja tam ostatnio miałem zamówionego First Man w steelbooku i przyszedł 7 dnia roboczego, z kolei moje dawne zamówienie z zoom nie przyszło po 4 miesiącach więc skłaniam się raczej ku opcji, że nie idzie to w stronę zooma Big Grin


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - vandel - 28-02-2019

Zamówiłeś 9 filmów dostales 3x3 to na co czekasz.?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 28-02-2019

Ostatnie kilka zamówień z zavvi szło mi z Hiszpanii i dochodziło po ok miesiącu.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - CivilWar - 28-02-2019

Ja jakoś lubię ten sklep, nie mam zbyt dużych problemów z nimi. Zazwyczaj wszystko dochodzi 7 do 10 dni. Czasem zdarza się dłużej czekać, wtedy zgłaszam by wysłali ponownie, po czym kończę z jednym i drugim tym samym filmem. Jak coś przychodzi uszkodzone również zgłaszam i standardowo, proszę o ponowną wysyłkę, a jeśli uszkodzenie jest małe do dają kupon rabatowy na jakąś sumę, bądź częściowy zwrot kasy.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Pablo0909 - 01-03-2019

To, o czym piszesz, powinno być wszędzie standardem. Z mojego punktu widzenia, problem jest taki, że nie po to zamawiam towar, żeby po miesiącu zwracali mi pieniądze. Gdybym chciał kasę, to nic bym nie kupował. Tym bardziej szkoda, gdy zamawiasz wydania dość rzadkie, które szybko się rozejdą, a zavvi więcej ich już nie ma. Do sklepu mam tylko jedno zastrzeżenie- powinni wprowadzić wysyłkę kurierem do Polski, z możliwością śledzenia. Jak już pisał djgromo w którymś poście, ja również byłbym skłonny zapłacić więcej za przesyłkę kurierską.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - dakatri.drache - 01-03-2019

No spoko, skoro niektórym szło nawet miesiąc to ja też tyle zaczekam. Dzięki za info, dam znać jak coś się rozstrzygnie.