Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Kris - 01-03-2019

Pytanie, czy ma ktoś Amazon Prime? Czy wtedy jest wysyłka np. z DE rzeczywiście za darmo? Czy tylko z magazynów amazonu, czy też od innych sprzedawców?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - paniron - 01-03-2019

Wysylka za darmo, ale raczej tylko na terenie Niemiec w przypadku niemieckiej strony (no czyba, ze czegos nie wiem), I tylko na produkty amazonu, lub gdy masz napisane ''realizacja przez amazon'', albo lepiej, gdy masz po prostu znaczek ''PRIME'' przy produkcie.

[Obrazek: oap7HSE.jpg]


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - wachi40 - 01-03-2019

Wysyłka darmowa do Polski od 39 euro i tylko jeśli towar jest sprzedawany przez Amazon
Wysyłka od innych sprzedawców jest liczona osobno


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Kris - 01-03-2019

Dzięki wielkie! Bo widzę, że gdy jakiś sprzedawca ma tanio filmy, to dużo nalicza za wysyłkę - i to liczy za każdą sztukę, a nie za całość przesyłkiSad


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 01-03-2019

(01-03-2019, 12:12)wachi40 napisał(a):  Wysyłka darmowa do Polski od 39 euro i tylko jeśli towar jest sprzedawany przez Amazon

No od jakiegoś czasu to już nie bardzo się sprawdza.

Oto moje Podsumowanie zamówienia z listopada:
Podsuma: EUR 82,20
Pakowanie i wysyłka: EUR 4,09


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - sebas - 01-03-2019

@Mefisto
Ja zamawiałem w tym tygodniu, w środę. Wysyłka pocztexem, dotarła wczoraj.
Nie płaciłem z przesyłkę:

Dostawa i pakowanie: EUR 4,87
Zastosowany kod promocyjny: -EUR 4,87


Jeżeli z automatu nie redukuje kosztów przesyłki, to pisz od razu mejla w tej sprawie. Podaj link do podstrony z wypisanymi kosztami przesyłki. W moim przypadku to kiedyś pomogło. Ważne, żeby od razu ich poinformować, zanim wszystko zapakują.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - wachi40 - 01-03-2019

(01-03-2019, 13:28)Mefisto napisał(a):  
(01-03-2019, 12:12)wachi40 napisał(a):  Wysyłka darmowa do Polski od 39 euro i tylko jeśli towar jest sprzedawany przez Amazon

No od jakiegoś czasu to już nie bardzo się sprawdza.

Oto moje Podsumowanie zamówienia z listopada:
Podsuma: EUR 82,20
Pakowanie i wysyłka: EUR 4,09

Jeśli kupowałeś w promocji to sprawdzile masz odjęte
Doliczają cenę wysyłki do rabatu promocyjnego
Kupowałem niedawno płyty i cena wysyłki była podana tak jak piszesz ale na podsumowaniu była odjęta razem z rabatem


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 13-03-2019

(08-03-2019, 19:10)pred895 napisał(a):  Powiedzcie mi tylko proszę ile średnio idzie od nich standardowa przesyłka do Polski ??

No i proszę - wczoraj Arrow wysłał (z trackingiem), a dziś doszło Smile Musi jaki nowy rekord.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 27-03-2019

Skusiłem się na priorytet z amazon.com. Wysłali UPS Worldwide Saver i tutaj takie pytanko czy to normalne, że przesyłka jest na cle już prawie całą drugą dobę i końca nie widać ?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 27-03-2019

Raczej tak jak są "zapracowania". Też dostawałem priorytety z opóźnieniami , a brałem ich trochę. Możesz zadzwonić