Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mr.Hankey - 11-05-2019

Amazon UK - zawsze biorę najtańszą opcję wysyłki, zawsze dostarczał DHL, max tydzień.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 11-05-2019

Jak wyżej - DHL. Ostatnie zamówienie wysłali mi w niedzielę, doszło w czwartek.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 20-05-2019

(20-05-2019, 18:24)Szczepan600 napisał(a):  A mi na JB HiFi anulowali nagle zamówienie. Pomimo iż opłata pobrana i niby wszystko było ok. Oczywiście już po promce. Czy ktoś miał podobnie?

A z tego Twojego anulowanego zamówienia filmy mają wciąż na stanie ? Coś Ci w ogóle napisali z jakiego powodu ?
U mnie "in progress" i na tyle na ile ich znam to trochę dni może minąć zanim wyślą zamówienie - ostatnio, czyli jakiś rok temu wysłali po ~10 dniach od zamówienia.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Szczepan600 - 21-05-2019

Zero wyjaśnień, poza generycznym mailem gdzie wymieniają chyba z 6 możliwych powodów (i w zasadzie żaden by mnie nie dotyczył). Wszystkie filmy nadal są dostępne. No nic taki pech. Poczekam na odp. od nich.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - zielonooki - 21-05-2019

U mnie było to samo.
Anulowali zamówienie.
Wysłałem maila z zapytaniem o konkretny powód anulacji w moim przypadku.
Odpowiedź:
Your order has been automatically rejected by our system due to the email domain used.
Some email domains cannot be used to purchase through JB HI-FI Online.
I can confirm your card/PayPal account has not been charged. Only a pre-authorization has occurred.

Huh  Huh  Huh
Użyłem maila z gazeta.pl Zamówiłem ponownie, używając gmail.com - przeszło. Zamówienie ma status in progress. Kasa z pierwszego zamówienia "zamrożona" na revolucie, po 7 dniach się odmrozi  Big Grin

(21-05-2019, 00:55)Szczepan600 napisał(a):  Zero wyjaśnień, poza generycznym mailem gdzie wymieniają chyba z 6 możliwych powodów (i w zasadzie żaden by mnie nie dotyczył). Wszystkie filmy nadal są dostępne. No nic taki pech. Poczekam na odp. od nich.



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pmmazz - 21-05-2019

U mnie „in progress”, w mailach ze sklepu wszystko ok, czekam na kolejną zmianę statusu ;-)


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 21-05-2019

(21-05-2019, 07:40)zielonooki napisał(a):  [i]Your order has been automatically rejected by our system due to the email domain used.
Some email domains cannot be used to purchase through JB HI-FI Online.

[...]

Użyłem maila z gazeta.pl.  Zamówiłem ponownie, używając gmail.com - przeszło.

Big Grin Big Grin Big Grin
Dobre.

Szczepan, a Ty jakiego maila wpisałeś ? Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Szczepan600 - 21-05-2019

Gmail. Odpowiedzieli, że system odrzucił moje zamówię z jakiś powodów bankowych. Użyłem karty Revolut, która jako jedyna zadziałała na JB. Kasa ma wrócić i nie ma możliwości „wskrzeszenia” zamówienia :-D Trudno, nie przyoszczędziłem :-)


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 25-05-2019

Jakaś dziwna ta promocja 5 w cenie 3 na niemieckim amazonie...
Nie wiem jakie tam dokładnie są zasady - zwykle jest tak, że dwa produkty o niższej wartości są gratis, ale u mnie jednak udzielony rabat jest zawyżony wg. takiego rozumowania. Co śmieszniejsze, zastępuję tańszy produkt droższym o kilka EUR, a na końcu płacę mniej. Nie mam pojęcia co tam się u nich wyprawia Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 25-05-2019

Zrób screena. Ja takiego luksusu nie miałem. Jak i co robisz? Chenie kupię Suspirę za darmo Big Grin , kolekcjonerkę.