Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 25-05-2019

Na przykład testowo coś takiego do koszyka włożyłem o zbliżonych kwotach:

[Obrazek: 9C3U4UWm.png]

Jeśli odliczyć 2 filmy po 28,93 to powinno wyjść razem do zapłaty 87,82 EUR, a jest 66,96 EUR. Ogólnie wychodzi jakieś -55% od cen wyjściowych.
Poza tym przy 4 z 5 filmów jest napis "Save an extra [kwota] at checkout", ale jest to widoczne dopiero jak się zmieni język na angielski lub niemiecki. Ale nawet biorąc to pod uwagę nic mi się tutaj nie zgadza.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - paniron - 25-05-2019

Mi też wychodzi około +/- 50% zniżki, gdy wrzucam 5 wydań 4K i wtedy dopiero te niemiecki ceny są jako tako znośne...

BTW, niema już u nich darmowej wysyłki do Polski przy przekroczeniu 35€?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 25-05-2019

@Misfit świetna cena, ale liczyłem, że coś tu chciałeś brać z bardziej ambitnego kina i liczyłem ,że sam coś wezmę.

@Paniron , a czasami zdarzają się filmy, które są w Amazon to i tak się płaci za ich wysyłkę. Ja płaciłem za dostawę obu wysyłek po 3 euro.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 26-05-2019

(25-05-2019, 20:48)paniron napisał(a):  BTW, niema już u nich darmowej wysyłki do Polski przy przekroczeniu 35€?

Jest (pod tym warunkiem, że nie kupujesz filmu dla dorosłych - czerwone oznaczenie wiekowe).
Ale w takim wypadku i tak przy checkout masz wywaloną kwotę za wysyłkę, która jednak jest odliczana w polu rabatowym.

(25-05-2019, 21:37)Wolfman napisał(a):  @Misfit świetna cena, ale liczyłem, że coś tu chciałeś brać z bardziej ambitnego kina i liczyłem ,że sam coś wezmę.

Tak jak pisałem to było testowe zamówienie.

EDIT:
(25-05-2019, 19:26)misfit napisał(a):  Jeśli odliczyć 2 filmy po 28,93 to powinno wyjść razem do zapłaty 87,82 EUR, a jest 66,96 EUR. Ogólnie wychodzi jakieś -55% od cen wyjściowych.

Teraz za te same produkty liczy prawidłowo - 87,82 EUR, czyli przez noc poprawili.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - paniron - 26-05-2019

(26-05-2019, 07:36)misfit napisał(a):  Teraz za te same produkty liczy prawidłowo - 87,82 EUR, czyli przez noc poprawili

U mnie to samo; wczoraj za box Rambo i 4 inne filmy chcieli 80GBP (wychodzilo wtedy nienajgorzej, bo jakos 11.5GBP za film) a teraz jest 104GBP ;-)

Ciekaw jestem, czy ktos cos jednak zamowil w tym czasie, gdy amazon zle przeliczal i jak bedzie z realizaja zamowienia.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 26-05-2019

Ktoś zamówił... Smile
Autoryzacja karty poszła już z ich strony więc jestem dobrej myśli.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pmmazz - 26-05-2019

Cholera, dziś z rana mało szlag mnie nie trafił. O pół drinka za dużo i wczorajszego wieczora nie klepnąłem finalizacji i dzisiaj 20Euro więcej, a to już za bogato


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 01-06-2019

Przypomnijcie mi proszę czy teraz wszystkie oddziały amazonu z marszu blokują siano na pre-ordery ?? Zastanawiam się czy nie zamówić Czas Apokalipsy UHD na amazon.de ale nie chcę mięc juz teraz blokady na karcie Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - truvneeck - 01-06-2019

(01-06-2019, 15:29)pred895 napisał(a):  Przypomnijcie mi proszę czy teraz wszystkie oddziały amazonu z marszu blokują siano na pre-ordery ?? Zastanawiam się czy nie zamówić Czas Apokalipsy UHD na amazon.de ale nie chcę mięc juz teraz blokady na karcie Tongue

Niemcy akurat na pewno nie, tydzień temu złożyłem pre-order a miałem zionącą pustkę na koncie Wink Włosi też nie biorą od razu, zresztą wydawało mi się, że taka jest norma...ale zgaduję, że za pytaniem kryje się jakaś historia Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 01-06-2019

Poczytaj ten wątek -> https://forum.blu-ray.com/showthread.php?t=317033

Jednemu kolesiowi nagle zniknęło z konta £800, myślał że jakiś włam, ale okazało się, że amazon pobrał sobie kasę z góry za wszystkie pre-ordery Big Grin