Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Evil Khan - 02-12-2014

Mam problem z opłatą za zamówienie z amazon.fr - odrzuca mi kartę visa Inteligo. na innych amazonach działa. Wie ktoś o co może chodzić ? Miał ktoś podobny problem ?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 02-12-2014

To ciekawe, bo mój kolega parę dni temu żalił się o podobny problem, też visa ale nie wiem jaki bank. Żabojady...


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Evil Khan - 02-12-2014

(02-12-2014, 14:21)Mefisto napisał(a):  To ciekawe, bo mój kolega parę dni temu żalił się o podobny problem, też visa ale nie wiem jaki bank. Żabojady...

Próbowałem kartą z Nordea (aka PKO BP) i tez dupa zbita....grrr....


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Regis - 02-12-2014

Możecie spróbować z kartą internetową... są banki które mają takie coś w ofercie. Nie chcę tutaj reklamy robić ale kosztuje toto 4,99 PLN i 0 za prowadzenie bodajże.
Wielki plus jest też taki że to osobne konto które zasilamy przed transakcją więc wszelkie wątpliwości o nieupranwionych transakcjach za pomocą numery karty odpadają Smile
(ale to też VISA)

Ja tak płacę na Google Play


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Evil Khan - 02-12-2014

(02-12-2014, 14:45)Regis napisał(a):  Możecie spróbować z kartą internetową... są banki które mają takie coś w ofercie. Nie chcę tutaj reklamy robić ale kosztuje toto 4,99 PLN i 0 za prowadzenie bodajże.
Wielki plus jest też taki że to osobne konto które zasilamy przed transakcją więc wszelkie wątpliwości o nieupranwionych transakcjach za pomocą numery karty odpadają Smile
(ale to też VISA)

Ja tak płacę na Google Play

Dzięki zapytam w swoim banku czy mają takie cuś Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Lukob - 02-12-2014

To raczej nie problem karty. Robiłem zakupy także kartą VISA z mbanku na amazon.fr dwa dni temu bez problemu. Prozaiczne pytanie - sprawdziłeś dzienne, miesięczne limity płatności online kartą ?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MovieShelter - 03-12-2014

Pytanie moze trywialne, ale -> jesli zamowie z FILMARENA pare filmow, i jeden z nich bedzie w pre-orderze to rozumiem ze wysla mi wszystko dopiero jak ten ostatni wyjdzie i bedzie juz dostepny. Tak?Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - TomaszG - 03-12-2014

Tak. Jest chyba możliwość żeby wysłali dostępne rzeczy wcześniej, ale wtedy policzą dodatkową wysyłkę.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - meaner - 05-12-2014

Ale Zavvi mnie ostatnio wnerwia. Odpisują e-maile co 2 dni...
Za to na + wysyłka z niemieckiego amazonu. Wczoraj paczka wysłana z Wrocławia, dzisiaj rano u mnie. Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 05-12-2014

U mnie za to rekord paczki z US - 5 dni.