Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 02-08-2019

Masz może maila do nich bo teraz na stronie nie mogę znaleźć? Widzę tylko opcję czatu i żeby zadzwonić.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 02-08-2019

Kiedyś było w Help (na samym dole strony) - musisz wybrać tam problem, który Cię interesuje i na samym końcu powinna być możliwość maila.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 02-08-2019

Dotarłem do takiej strony i jak klikam by email

[Obrazek: aer2E7d.jpg]

to przenosi mnie na stronę gdzie mam tylko czat i rozmowę telefoniczną

[Obrazek: iAhaJwv.jpg]

Jeśli ktoś do nich pisał mailowo to prosiłbym o podpowiedź z jakim adresem mailowym się komunikowaliście u nich? Chodzi o amazon.co.uk


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Bender - 02-08-2019

Myślę, że poczekaj. Te ich systemy czasami mieszają, ale zazwyczaj wszystko się prostuje. A nawet jeśli nie to przynajmniej nie będą Ci sugerować, żebyś poczekał ...

BTW ten nowy czat ssie pałę.

A ja miałem dziś nową niespodziankę. Zrobiła się autoryzacja wczoraj na Making of Alien Rinzlera, czyli niby już processing (bo to był stary preorder) a dziś poof, nie ma autoryzacji Big Grin
Serio, to już jakiś kabaret sie robi.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 05-08-2019

Dzisiaj odblokowali mi zdublowaną opłatę na 400 zł i pobrali zaległe 150 zł.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Bender - 05-08-2019

Czyli total się zgadza ?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 05-08-2019

Tak, zgadza się.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 05-08-2019

Jak tam czytam Wasze przeboje z amazonem UK to mi włosy dęba stają.
Od kilku lat rzadko kiedy u nich zamawiam, ale w tym roku wpadły trzy zamówienia (dwa w lutym, jedno pod koniec maja) i nie zdarzyło mi się jeszcze żeby "zamrozili" czy pobrali z konta więcej niż powinni.

Od kiedy mniej więcej macie takie akcje z amazonem i czy dotyczy to tylko UK ?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Bender - 05-08-2019

Wg mnie zniżka poziomu trwa już od 3-4 lat. Ale eskalacja akcji z wysyłkami, autoryzacjami etc to kwestia ostatniego roku. We francuskim, włoskim i niemieckim kupuję, ale nie na tyle często, by odnotować jakąś większą tendencję. Przypuszczam, że to kwestia coraz większej ilości fullfilment centers, które teoretycznie powinny pomagać, a tym czasem robi się coraz większe zamieszanie.
Kiedyś na preorderze wysyłka dzień lub dwa wcześniej (niezależnie od opcji) to był żelazny standard. Teraz release date a wysyłka tydzień później to żadna niespodzianka.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 05-08-2019

Ja zmawiam średnio co miesiąc-dwa. Pierwszy raz u nich mam takie jaja. W zasadzie przeniosłem tam się z zavvi bo czekać miesiąc czasu na kilkanaście osobnych przesyłek przestało mnie bawić.