Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 05-08-2019

(05-08-2019, 09:54)misfit napisał(a):  Od kiedy mniej więcej macie takie akcje z amazonem i czy dotyczy to tylko UK ?

Na niemieckim też się czasem zdarza, że za jedno zamówienie zdejmują mi kilka mniejszych sum. Ostatnio przy okazji 10 za 50 (z przygodami samo w sobie, co już opisywałem w innym temacie) zamrozili mi 40 zł Smile


RE: David Lynch - dzieła wszystkie - Bender - 22-08-2019

(22-08-2019, 09:35)misfit napisał(a):  Pobiorą kasę zaraz przed wysyłką.

To już im się znów odmieniło?


RE: David Lynch - dzieła wszystkie - misfit - 22-08-2019

Tzn. chodzi konkretnie o amazon.com bo póki co tylko tam pojawił się pre-order na to wydanie.
Od maja mam tam m.in. zamówiony Czas apokalipsy, który wychodzi 27 sierpnia i póki co kasy nie ruszyli.


RE: David Lynch - dzieła wszystkie - MasterThief - 22-08-2019

Amazon.co.uk, Amazon.de i Amazon.it też nie pobierają od razu hajsu dla pre-orderów, a przynajmniej ja się jeszcze nie spotkałem z taką sytuacją ;]


RE: The Avengers (Seria) - Wolfman - 23-08-2019

Ten dywan to subskrypcja na cały rok za 10 funta?


RE: The Avengers (Seria) - MasterThief - 23-08-2019

Linku nie widać pewnie dlatego, że teraz zavvi kieruje takie wydania najpierw do użytkowników Red Carpet, a dopiero po jakimś czasie link jest dostępny dla wszystkich.

@Wolfman

Tak, 10 funtów za rok, ale obecnie ponoć usługa jest dostępna wyłącznie dla mieszkańców UK.


RE: The Avengers (Seria) - Wolfman - 23-08-2019

Dywan działa, trzeba podać adres w Uk i można składać preorder po pół godzinie. Po tym jak przyjdzie mail witamy w czerwonym dywanie. Adres do wysyłki przedmiotów jest obojętny. Po zrobieniu symulacji, do Pl dalej 3 funty. W inne kraje poza Uk za free.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 26-08-2019

Coś chyba znowu pozmieniali na amazonach (na pewno na niemieckim i włoskim) bo dosłownie sekundę po złożeniu zamówienia próbują zablokować mi środki na koncie - dodam, że jest to np. film, którego obecnie nie mają na stanie i jego czas realizacji wynosi 5-10 dni. Wcześniej u mnie blokowali kasę chwilę przed skompletowaniem i wysyłką zamówienia.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Bender - 26-08-2019

Mi to samo zrobili wczoraj na włoskim. Artykułu chwilowo nie ma, ale autoryzacja w ten samej sekundzie co zamówienie.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 27-08-2019

Komuś jeszcze opóźnia się wysyłka z zavvi?

Chyba zasypało ich zamówieniami podczas urodzinowych promocji. W piątek zamówiłem cztery filmy w promocji 2 UHD za £20, jeden wysłali w sobotę, pozostałych trzech wciąż nie.