Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Lukob - 05-12-2014

(05-12-2014, 21:20)meaner napisał(a):  Za to na + wysyłka z niemieckiego amazonu. Wczoraj paczka wysłana z Wrocławia, dzisiaj rano u mnie. Smile
Za to szczytem chamstwa i pazerności jest wysyłka z Polski do Polski bez opcji darmowej przesyłki. Amazonie ogarnij się  Wink


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Evil Khan - 05-12-2014

(02-12-2014, 23:27)Lukob napisał(a):  To raczej nie problem karty. Robiłem zakupy także kartą VISA z mbanku na amazon.fr dwa dni temu bez problemu. Prozaiczne pytanie - sprawdziłeś dzienne, miesięczne limity płatności online kartą ?

Tak. Zdjąłem go już nawet. Anulowałem część zamówienia. środki na koncie są i nadal dupa no ! Sad((


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - delakha - 08-12-2014

Wam też amazon.ca liczy 30$ za samą wysyłkę?!


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - meaner - 08-12-2014

Sprawdzałem na steelbooku i mam CDN$ 17.98.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - delakha - 08-12-2014

A kolekcjonerki? Np "Oz" albo Watchmeni?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mateusz - 08-12-2014

Kolekcjonera Watchemnów u mnie 27$ reszta po 17$. Jeśli chodzi o kanadyjski Amazon to zamawiał ktoś kiedyś film który jest dostępny od 2 do 4 tygodni? To jest faktyczny termin wysyłki, czy jest opcja, że wyślą wcześniej?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - meaner - 08-12-2014

Natomiast kolekcjonerska "Oz" już $30.24. Prawie drugie tyle co kolekcjonerka...


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 09-12-2014

(08-12-2014, 21:48)Mateusz napisał(a):  To jest faktyczny termin wysyłki, czy jest opcja, że wyślą wcześniej?

To jest standardowy tekst w momencie, gdy czekają na uzupełnienie zapasów. Z reguły wysyłają szybciej.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 10-12-2014

No ja ostatecznie zamówiłem Argo z US i też czekam na wysyłkę ( drugi dzień na liczniku Tongue ).


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Daro - 11-12-2014

Witam wszystkich

Mam pytanie odnośnie wysyłki z Zavvi. Mianowicie zamówiłem w czarny piątek komplet Zabójczą broń i Mad Maxa. Dostałem informację o wysyłce Mad Maxa około godziny 12:00 w sobotę. Następnie około 19:00 dostałem informację o wysyłce Zabójczej broni. Również było napisane,że przesyłki powinny dojść 9 grudnia lub wcześniej. 8 grudnia rzeczywiście dostałem paczkę ale tylko zabójczą broń (która podobno została wysłana później) a do dzisiaj nie dostałem Mad Maxa. Jak myślicie z jakiego powodu może być aż taka różnica? Czy to znaczy, że małe szanse na dotarcie Mad Maxa? Czy jakie może być tego wytłumaczenie? Również było gdzieś napisane, że paczki nie są rejestrowane.

Pozdrawiam