Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 28-08-2019

Za co mieliby Ci zwrócić kasę? Przecież zavvi pobiera pieniądze dopiero w momencie wysyłki.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - gumbas - 28-08-2019

(28-08-2019, 18:16)Mierzwiak napisał(a):  Za co mieliby Ci zwrócić kasę? Przecież zavvi pobiera pieniądze dopiero w momencie wysyłki.

Tak było zawsze,w piątek poszło w blokady za 2 filmy z 4 zamówionych,w poniedziałek przyjeli ,więć mi nie mów że biorą przy wysyłce,bo to nieprawda
Nieważne anulowałem wszystkie 4 ,za 2 napisali że 3-5 dni zwrot zobaczymy


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 28-08-2019

Jeszcze nigdy nie pobrali mi z karty przed wysyłką.

Nie łudzę się że w końcu wyślą te filmy, tylko szkoda że z czterech wysłali mi akurat ten jeden, na którym najmniej mi zależy Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - gumbas - 28-08-2019

to sie ciesz ,ja mam pecha,nawet amazon oddaje blokady w 3 dni jak nie mają,tutaj burdel


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 28-08-2019

(28-08-2019, 18:35)gumbas napisał(a):  Nieważne anulowałem wszystkie 4 ,za 2 napisali że 3-5 dni zwrot zobaczymy
Niepotrzebnie. Ze zwykłymi edycjami to nie mają problemów u swoich dostawców. Poczekałbyś i byś dostał. Przecież zwykłe edycje znowu wrócą do ich oferty. To nie Polska, że się nakład wyprzeda


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - paniron - 30-08-2019

Info dla zainteresowanych ostatnia wyprzedaza w zavvi: aby juz dokonczyc ten watek.

Z czterech filmow ktore zamowilem, dostalem jeden bardzo szybko, a z trzech pozostalych, dwa figurowaly jako ''sold out'', ale dalej widnialy w moim zamowieniu jako ''preparing to dispatch''.

Popytalem wczoraj na czacie o kilka rzeczy; m.in. o realizacje zamowienia, ktora potwierdzili i dzis reszta zamowionych rzeczy, lacznie z oznaczonymi jako ''sold out'', ma status ''dispatched'' :-)

Takze nie wiem jak u kolegow, ale u mnie jakos sie udalo ;-)


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 30-08-2019

U mnie też poszło. No biggy.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Plicha - 30-08-2019

U mnie wszystko kupione w czwartek wieczorem czyli 1h-2h po pojawieniu się info. 2/4 wyruszyły w poniedziałek, we wtorek Steelbook MIB anulowali, jedna pozycja nadal ma status Processing. Najbardziej mi MIB szkoda, zamówiłem szybko, w piatek był jeszcze dostępny Sad


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 30-08-2019

U mnie wciąż na trzech filmach Processing :/

PS. Też już czekał na mnie film wysłany w sobotę, to chyba rekord z zavvi.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MasterThief - 31-08-2019

Mam pytanko odnośnie wysyłek przedpremierowych z Amazon.de i/lub Amazon.it - czy zdarza się, że zamówienia są wysyłane jeszcze przed faktyczną premierą czy zawsze dopiero w dzień premiery?