Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 05-09-2019

(05-09-2019, 15:22)Bender napisał(a):  Z nowych amazonowych rozczarowań, Amazon UK wysłał mi właśnie Blade Runner 2049 4K+BD
Hmv , który nie (błąd był) wysyła do PL też nie dodał digital w swoim wydaniu, a był to ex na ich sklep


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 05-09-2019

(05-09-2019, 15:28)Wolfman napisał(a):  Hmv , który wysyła do PL też

Słucham ?

(05-09-2019, 15:22)Bender napisał(a):  @mistfit We włoskim jest pewien postęp, niby ma być dostarczony w przyszłym tygodniu. Więc z pewną taką niepewnością zerkam na konto czy się nie pojawi drugi charge - niespodzianka

W międzyczasie chyba cena spadła kilka EUR, ale zakładam, że nie chce Ci się już użerać z ich supportem... Wink Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Bender - 05-09-2019

@misfit No ja widzę cały czas 57,55, za tyle kupiłem. I, hosanna, wysłali Wink Pocztą polską ale przynajmniej registered, więc nie będą mi pchać na siłę do skrzynki Wink

@woflman, ta wersja akurat nie ma z definicji digitalu, ale bardziej chodziło mi o to, że otwierana była, co jeszcze mi się w Amazonie nie zdarzyło z blu


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - piti198 - 18-09-2019

Dostałem info ze sklepu, że przewoźnik (dhl) nie może dostarczyć mojej przesyłki. Dzwoniłem na infolinię krajową, ale automat po podaniu nr przesyłki, obojętnie w jaki sposób, podaje że nie ma takiego nru przesyłki. A na infolinii odnośnie przesyłek zagranicznych dostałem informację, żebym zadzwonił pod nr tel, pod który już dzwoniłem. Jest jakiś inny kontakt, żeby to szybciej załatwić, niż wypełnienie formularza i wysłanie do nich?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Maras - 18-09-2019

(18-09-2019, 09:47)piti198 napisał(a):  Dostałem info ze sklepu, że przewoźnik (dhl) nie może dostarczyć mojej przesyłki. Dzwoniłem na infolinię krajową, ale automat po podaniu nr przesyłki, obojętnie w jaki sposób, podaje że nie ma takiego nru przesyłki. A na infolinii odnośnie przesyłek zagranicznych dostałem informację, żebym zadzwonił pod nr tel, pod który już dzwoniłem. Jest jakiś inny kontakt, żeby to szybciej załatwić, niż wypełnienie formularza i wysłanie do nich?

miałem to samo na Hiszpańskim Amazonie wszedłem na czat i ustawili mi ponowną wysyłkę tylko expresem


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Marioo - 18-09-2019

(18-09-2019, 18:59)Maras napisał(a):  weszłem

Tak mi się skojarzyło w związku z powyższym, pamiętacie to jeszcze?





RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - CivilWar - 18-09-2019

haha pamiętam. Na końcu mówi jak powinno być Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Maras - 18-09-2019

(18-09-2019, 19:13)Marioo napisał(a):  
(18-09-2019, 18:59)Maras napisał(a):  weszłem

Tak mi się skojarzyło w związku z powyższym, pamiętacie to jeszcze?



Mario dzięki za wyłapanie błędu ale na drugi raz napisz przynajmniej coś mądrego na temat Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - piti198 - 18-09-2019

(18-09-2019, 18:59)Maras napisał(a):  
(18-09-2019, 09:47)piti198 napisał(a):  Dostałem info ze sklepu, że przewoźnik (dhl) nie może dostarczyć mojej przesyłki. Dzwoniłem na infolinię krajową, ale automat po podaniu nr przesyłki, obojętnie w jaki sposób, podaje że nie ma takiego nru przesyłki. A na infolinii odnośnie przesyłek zagranicznych dostałem informację, żebym zadzwonił pod nr tel, pod który już dzwoniłem. Jest jakiś inny kontakt, żeby to szybciej załatwić, niż wypełnienie formularza i wysłanie do nich?

miałem to samo na Hiszpańskim Amazonie wszedłem na czat i ustawili mi ponowną wysyłkę tylko expresem
Tylko, że ja dostaję takie info, że przesyłka jest uszkodzona i wróciła do spedytora, to chyba nie chodzi o to samo. Amazon mi kazał się skontaktować z przewoźnkiem. Jak na razie wysłałem wiadomość do dhl przez formularz kontaktowy. Ile czasu może upłynąć zanim mi odpowiedzą? Bo jak na razie to nie ma innej formy kontaktu z nimi. Chyba, że napisać do tego niemieckiego oddziału bezpośrednio, no ale nie znam niemieckiego, chyba że będą potrafili zrozumieć jakieś tłumaczenie przez google translator. Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Maras - 18-09-2019

(18-09-2019, 21:55)piti198 napisał(a):  
(18-09-2019, 18:59)Maras napisał(a):  
(18-09-2019, 09:47)piti198 napisał(a):  Dostałem info ze sklepu, że przewoźnik (dhl) nie może dostarczyć mojej przesyłki. Dzwoniłem na infolinię krajową, ale automat po podaniu nr przesyłki, obojętnie w jaki sposób, podaje że nie ma takiego nru przesyłki. A na infolinii odnośnie przesyłek zagranicznych dostałem informację, żebym zadzwonił pod nr tel, pod który już dzwoniłem. Jest jakiś inny kontakt, żeby to szybciej załatwić, niż wypełnienie formularza i wysłanie do nich?

miałem to samo na Hiszpańskim Amazonie wszedłem na czat i ustawili mi ponowną wysyłkę tylko expresem
Tylko, że ja dostaję takie info, że przesyłka jest uszkodzona i wróciła do spedytora, to chyba nie chodzi o to samo. Amazon mi kazał się skontaktować z przewoźnkiem. Jak na razie wysłałem wiadomość do dhl przez formularz kontaktowy. Ile czasu może upłynąć zanim mi odpowiedzą? Bo jak na razie to nie ma innej formy kontaktu z nimi. Chyba, że napisać do tego niemieckiego oddziału bezpośrednio, no ale nie znam niemieckiego, chyba że będą potrafili zrozumieć jakieś tłumaczenie przez google translator. Big Grin

takie samo mam info tylko zamiast kontaktować się z DHL PL wolałem skontaktować się z Amazonem ci dodatkowo zwrócili mi za zwrot 5,50 euro Smile teraz czekam na ponowną wysyłkę. DHL PL dostał dodatkowo skargę w moim imieniu wysłaną przez amazon.se chodziło ponoć o problemy na drodze.
jeżeli masz uszkodzoną przesyłkę to po co kontaktujesz się z DHL chcesz żeby ci dostarczyli tą uszkodzoną ?