Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Kris - 24-09-2019

Z logowaniem do Amazona czasami są jaja, jeśli np. przeskakujemy z DE na UK, IT itp. Trzeba wyczyścić ciasteczka albo odpalić na innej przeglądarceSmile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 24-09-2019

Zdecydowanie ma zapchaną przeglądarkę jak czeka tyle czasu i nie może się zalogować. Ja wczoraj wyczyściłem i kody i cała resztę po jakby pierwszym logowaniu się dostawałem w kilka sekund


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Juby - 24-09-2019

Zdecydosranie. Tongue Na różnych przeglądarkach, a nawet na dwóch różnych komputerach i dwóch różnych sieciach jest to samo. Kilka minut temu w końcu dostałem kod na maila. Wpisałem go (przez 2 godziny nie wyłączałem zakładki z logowaniem), a tam - czas minął i podobno znowu wysłali mi kod na maila, którego muszę wpisać! Big Grin

Dobra, mam dość. Ktoś ma konto na amazon.it i chce pomóc koledze? Jeśli nie, zamówię sobie wieczorem na allegro, najwyżej wydam 25 zł więcej.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Verrax - 24-09-2019

Na jakiej stronie masz swoją skrzynkę mailową? Jeśli na jakiś polskim tworze typu o2, onety, interie, etc. to właśnie w tym może leżeć problem. Jeśli tak jest, to załóż sobie konto na Gmailu tylko na potrzeby Amazona, problem powinien być wtedy rozwiązany. A jeśli masz już Gmaila, a mimo tego masz takie problemy... no to jesteś unikatowym przypadkiem. Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 24-09-2019

Sprawdziłem u siebie - mail przyszedł po kilku sekundach (gmail) więc kierujesz pretensje pod zły adres. Zmień skrzynkę e-mail bo tu tkwi problem.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 24-09-2019

Ja mam polską skrzynkę onet i dostałem maila w ciągu paru sekund. Wyczyściłem przeglądarkę google zajęło to parę sekund, historię i hasła zostawiłem. Nie mam żadnych problemów. Jak pisałem zależy ile razy naklikał wysyłanie kodów.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - yonyx - 24-09-2019

Jak obecnie wygląda pakowanie wysyłanych do Polski steelbooków przez Zavvi? Dalej robią to w niezbyt solidnych białych kartonikach z dorzuconą do środka cieniutką pianką, czy może już całkiem poszli po bandzie i wysyłają tylko w kopertach? A ewentualne reklamacje/zwroty, procedura taka jak dawniej czy zmiana na gorsze? Miałem przerwę w kolekcjonowaniu i ostatni raz zamawiałem u nich ponad 2 lata temu.

A tak w ogóle to witam forumowiczów Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 24-09-2019

Nic się nie zmieniło, dalej są niesolidni. Wysyłają w twardych tekturowych kopertach , które dochodzą całe na koniec świata. Obrzydliwość. No i zwracają kasę w takiej samej procedurze


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - yonyx - 24-09-2019

Dzięki za szybkie info, czyli dalej trzymają swoje standardy, tyle dobrego że chociaż jeszcze bardziej się nie pogorszyli Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 25-09-2019

Ktoś jeszcze czeka na realizację zamówienia z akcji 2 za 20 USD na zavvi sprzed ponad miesiąca ? Mi w końcu wczoraj wysłali filmy.