Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - HAL 9000 - 27-09-2019

Ja również zauważyłem że teraz szybciej przychodzą paczki z zavvi. Te z bardzo długim czasem oczekiwania też miałem z Hiszpanii.
Oby tak dalej. Steelbooki dalej w kartonikach, ale jak dotąd <tfffu> szczęśliwie, bez zgnieceń.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - piti198 - 30-09-2019

(19-09-2019, 07:11)Maras napisał(a):  
(19-09-2019, 06:57)piti198 napisał(a):  
(18-09-2019, 23:10)Maras napisał(a):  mimo wszystko atakuj amazon nie DHL tam wszystko załatwisz szybciej
Jakoś udało mi się załatwić tą sprawę przez ten czat. Z tego co zrozumiałem odbiorą tamtą uszkodzoną paczkę i wyślą mi nową.

Brawo ty Smile
Jednak na tym amazonie mają niezły burdel. Ten gościo, któremu to zgłaszałem nic z tym nie zrobił i dopiero dziś to załatwiłem.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Jedi-Matser - 02-10-2019

Czym przychodzą u nas w kraju paczki z Zavvi tzn: Poczta Polska, czy któryś z kurierów?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - HAL 9000 - 02-10-2019

(02-10-2019, 17:46)Jedi-Matser napisał(a):  Czym przychodzą u nas w kraju paczki z Zavvi tzn: Poczta Polska, czy któryś z kurierów?

Pocztą Polską. U mnie listonosz wrzuca do skrzynki, a jak jest większa paczka to zostawia awizo.
Filmy są pakowane oddzielnie, nie ma zbiorczych paczek jak robi np. amazon, gdy ma "pod ręką" zamawiane tytuły.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 02-10-2019

(02-10-2019, 17:46)Jedi-Matser napisał(a):  Czym przychodzą u nas w kraju paczki z Zavvi tzn: Poczta Polska, czy któryś z kurierów?


Spokojnie dojdą ci te Batmany Big Grin Sam czekam na Lśnienie 4k, wysłali mi w zeszłą środę.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 02-10-2019

Zazdroszczę, tymczasem Amazon UK wciąż nie wysłał mojego egzemplarza. Jutro polecą zjebki.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Jedi-Matser - 09-10-2019

Wczoraj przyszła, a raczej przyszły paczuszki z Batmanami z Zavvi, no własnie co mnie zdziwiło przyszły w oddzielnych paczkach. Jeden film w kopercie bąbelkowj, a drugi w kartoniku, nie dostałem żadnego numeru do trackingu, a paczki przyniósł listonosz z PP. czyli tak jak pisaliście. Nawet szybko to poszło, już jestem po seansie dwóch filmów i powiem tak ten nowy remaster to jest to na co załugiwały te filmy. Oby wszystkie wytwórnie/firmy im podległe przykładały się do remasterów tak jak Warner zrobił to z Batmanami to byłoby super.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 09-10-2019

Zawsze wysyłają sobno ?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 09-10-2019

U mnie zawsze, raz tylko zdarzyło się, że boxsety wysłali w osobnym pudełku z trackingiem.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 09-10-2019

(09-10-2019, 05:38)Jedi-Matser napisał(a):  Wczoraj przyszła, a raczej przyszły paczuszki z Batmanami z Zavvi, no własnie co mnie zdziwiło przyszły w oddzielnych paczkach.
Miliard razy wałkowane. Miliard pierwszy - wysyłają tak by się zmieściły przez dziurę w drzwiach , czyli skrzynce pocztowej. Steelbooki zawsze w twardej ,a zwykłe w miękkiej. Grubsze wydania w karton i dostarcza kurier przeważnie. To tak po raz miliard pierwszy.