Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mateusz - 11-12-2014

Takie opóźnienia jeszcze nic nie znaczą, poczekaj spokojnie jeszcze tydzień, jak nie dojdzie odezwij się do Zavvi.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Daro - 11-12-2014

Dzięki za odpowiedź. Jasne, tak zrobię ale zastanawia mnie jak to możliwe, że mogłyby dojść w różnym czasie. To było jedno zamówienie. Chyba, że dlatego podzielili bo wyszły z innych miejsc, może z innego magazynu. Trudno mi powiedzieć, nie wiem jak mają to rozwiązane.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mateusz - 11-12-2014

Zamówienia z zavvi.com zawsze wysyłane są oddzielnie tzn. jeden film - jedna paczka.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Daro - 11-12-2014

Rozumiem. To tym bardziej dziwne, że Mad Max jeszcze nie dotarł. No nic, muszę czekać.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 13-12-2014

Hm amazon.uk zrobił coś dziwnego z moim zamówieniem Thiefa - Michaela Manna. Kliknąłem na niego jak tylko się ukazał w pre-orderze, wtedy kosztował 22 Funciaki , teraz ten sam film na stronie spadł do 16tu , a przeliczyli mi to tak >>
[Obrazek: THIEF_zps6104a69b.png~original]


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Ula87 - 13-12-2014

Chcialam zapytac, bardziej obeznanych kolekcjonerow, w jaki sposob dokonuje sie zakupow na amazonie. Dodam wloskim. Chce tam kupic pare pozycji, ale obcy jezyk oraz brak wiedzy na temat kupowania w serwisie amazon ogranicza moje pole manewru. Jezeli ma ktos wiedze, czas i ochote to prosze o pomoc.

Jeszcze jedno. Jak wyglada platnosc oraz wysylka (poczta, kurier)???


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 13-12-2014

Jeśli masz już konto na innym amazonie, to na włoskim powinno je rozpoznać. Jeśli nie, to załóż konto na amazonie, którego język rozumiesz i te same dane przejdą automatycznie na inne oddziały (wszelkie wątpliwości powinna rozwiązać zakładka Help). A płacisz kartą, nawet i debetową. Co do wysyłki to z każdego amazona wysyłają kurierem, tylko rzecz jasna z każdego czas oczekiwania jest inny.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Ula87 - 13-12-2014

Rozumiem, dzieki za wyjasnienie Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 13-12-2014

Aha, sorry - małe sprostowanie - z amerykańskiego nie wysyłają kurierem, tylko pocztą zwykłą (no chyba, że wybierzesz inną opcję, droższą)


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 18-12-2014

Czy amazon.fr na terenie Francji wysyła za darmo ?? Bo przypomniało mi się że mam tam kumpla na rotacji i można by go wykorzystać np. na takiego Snowpiercer w steelbooku , czy cuś Smile