Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pmmazz - 26-10-2019

Zdarza się, nic nadzwyczajnego z taką wysyłką


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 26-10-2019

Kilkanaście lat robię zakupy na amazonach i nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją więc jak dla mnie jak najbardziej nadzwyczajna sytuacja.
Jeśli rzeczywiście dwa osobne zamówienia połączyli sami z siebie w jedno to najwyżej poleci zapytanie dlaczego dwa razy zapłaciłem za wysyłkę Smile
Najważniejsze jednak aby przyszło to co ma przyjść.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Bender - 26-10-2019

Mi sie zdarzyło kilka razy. Raz pobrali nawet podwójnie za shipping. Ale oddali.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 08-11-2019

Ile czekacie zazwyczaj na paczkę przy przy darmowej dostawie z Amazon.de?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - sebas - 08-11-2019

Powinni Ci podać przewidywany termin dostarczenia. To wszystko zależy skąd wysyłają. Jak z magazynów w Polsce, to zwykle 2 dni czekam (kurier Pocztex). Jak z Niemiec czy Francji, to zwykle pięć dni roboczych (kurier DHL).


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - NWWStation - 08-11-2019

Kupował ktoś na wowhd.co.uk/? Szybko wysyłają? Bezpiecznie pakują? Informują o wysyłce? Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mister Tadeo - 08-11-2019

Na wowhd.co.uk - nie, ale na wowhd.us - tak (darmowa wysyłka do Polski). To ten sam sklep. Wysyłają dość szybko. Jak mają towar na stanie, to i na następny dzień. Informują o wysyłce mailem. Pojedyncze wydanie (np. CD lub BD/DVD) pakują w karbowany w środku kartonik. Większą ilość w kartonowe pudełko. Czas oczekiwania z USA - ok. 2 tygodnie. Ogólnie sklep można polecić.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Dziel - 08-11-2019

Wczoraj przyszła do mnie paczka z amazon.com dokładnie czekałem 15 dni wysyłka standardowa. Szybko przyszło tylko szkoda że wysyłają w zwykłej kopercie bombelkowej przez co trochę pogniótł mi się slipcase od filmu Lśnienie. Mogliby wysyłać tak jak pozostałe amazony w tekturowych opakowaniach.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Bender - 08-11-2019

(08-11-2019, 11:54)djgromo napisał(a):  Ile czekacie zazwyczaj na paczkę przy przy darmowej dostawie z Amazon.de?

Do mnie przychodzą jak chcą, czasem następnego dnia, czasem 5 dni później (mówię tylko o głównym, bo z marketplacee to wiadomo)


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - NWWStation - 08-11-2019

(08-11-2019, 17:07)Mister Tadeo napisał(a):  Na wowhd.co.uk - nie, ale na wowhd.us - tak (darmowa wysyłka do Polski). To ten sam sklep. Wysyłają dość szybko. Jak mają towar na stanie, to i na następny dzień. Informują o wysyłce mailem. Pojedyncze wydanie (np. CD lub BD/DVD) pakują w karbowany w środku kartonik. Większą ilość w kartonowe pudełko. Czas oczekiwania z USA - ok. 2 tygodnie. Ogólnie sklep można polecić.

Ten sam sklep, to czym to się różni? Myślałem, że wowhd.co.uk to wersja europejska tego sklepu?