Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 18-12-2019

Tylko dla jednej osoby bo napisałeś maila? Marzyciel


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Maras - 18-12-2019

Wolałbym od nich zamówić bo mała szansa na uszkodzenie tylko raz mi się zdarzylo ale dla 6 funtow zaryzykuje i wezmę z amazona
W sumie jak zrezygnuje to ta sztukę będą sprzedawać po aktualnej cenie czyli 24.99 warto sprobowac


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Pawlik89 - 18-12-2019

Hej. Chciałbym dokładniej zapytać o zakupy z zagranicznych stron, tutaj głównie chodzi mi o serwis filmarena.cz
Rozumiem, że tam jest płatność tylko kartą? Jak to się odbywa? Podaje dane swojej karty kredytowej ot tak? Jestem ciut uprzedzony do tego typu działań podawania danych karty w sieci..


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 20-12-2019

Mefisto, Pred - macie jakiś postęp co do tych zaległych filmów z zavvi na BF czy nadal bez zmian ?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 20-12-2019

Doszedł mi w międzyczasie jeszcze jeden film. Ale o boxie Allena to już chyba mogę zapomnieć #$%#$#^^$! No chyba, że się magicznie pojawi jeszcze w poniedziałek albo po świętach.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Plicha - 24-12-2019

Czekam na przesyłkę z Amazon FR już 3 tygodnie, utkneła gdzieś w GB (sic!). Teraz widzę w opcjach zamówienia taki komunikat: Your package may be lost
Packages rarely experience such delays. We are sorry that yours has still not arrived.
You can wait a few more days or consult these options. GET A REFUND

No i kurcze jak na złość miałem użyty kod zniżkowy na 10EUR, a ponad to ceny były dobre, więc średni deal na zwrot. Ktoś z Was miał może podobną sytuację, czy można "wymusić" u Amazona ponowną wysyłkę czy jednak tylko zwrot kasy wchodzi w grę?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - piti198 - 24-12-2019

Też czekałem z tydzień albo dwa. A potem okazało się, że przesyłka gdzieś utknęła w Niemczech i ostatecznie nie dosłali mi z powodu ich zdaniem mojego błędnego adresu. Nie wiem co im nie pasowało, ale że nie chciało mi się z nimi gadać, to oddali mi kasę.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - paniron - 24-12-2019

Miałem identyczna sytuacje. Napisałem maila. Potwierdzili, przeprosili i wysłali ponownie na swoj koszt.


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - vandel - 24-12-2019

Też poprosiłem o ponowną wysyłkę i nie było problemu nawet dhl express to był

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Plicha - 25-12-2019

Dzięki Panowie za info, tak też spróbuję zrobić.