Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 03-01-2020

No tutaj bez zmian - opłaty przewozowe dla AmazonGlobal pojawiają się po przekroczeniu 20 kilku dolców i są uzależnione od wartości przesyłki.
Obecnie ten ich cennik na stronie ma się nijak do tego ile faktycznie pobierają za wysyłkę i z tego co widzę to w standardzie przy trzech filmach musiałbym zapłacić $8.50 więcej za wysyłkę niż miesiąc temu. Chyba trzeba będzie się przeprosić z wowhd.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Dziel - 03-01-2020

Płacić ponad 70 zł za wysyłkę to trochę średni interes a szkoda, bo chciałem kupić Dredda i Hacksaw Ridge w 4K Obecnie chyba tylko u nich kupi z Atmosem w tej cenie Wink


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 07-01-2020

(03-01-2020, 12:59)Plicha napisał(a):  Ja czekam, ale to miało właśnie być jakoś 27.12 - 03.01 + dokładając noworoczną zawieruchę na światłowodach przyszły tydzień powinien być realny.

Święta świętami, ale 5 tygodni minęło i nie ma śladu po filmach - zwykle z amazon.com docierają do mnie max po 3 tygodniach.
Do tego amazon informuje mnie, że przesyłkę mogę reklamować dopiero po 23 stycznia czyli prawie dwa miesiące po wysłaniu zamówienia. Nieładnie.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Plicha - 07-01-2020

U mnie też brak, chyba przywykłem do zoom i nie specjalnie mnie to rusza aczkolwiek zaczynam się stresować tyle, że możliwością zagubienia.
Jedna rejestrowana mi już zaginęła z Amazonu ostatnio Sad


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 07-01-2020

U mnie minął już ponad miesiąc od wysyłki z zavvi - maile póki co zlewają.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 07-01-2020

Ja złożyłem 3 zlecenia i czas dostawy między 3, a 10 stycznia. Dostałem 8 z 10 filmów do Polski. Wrzucę jutro update, bo dziś mi się nie chce


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - NWWStation - 07-01-2020

(07-01-2020, 21:37)Mefisto napisał(a):  U mnie minął już ponad miesiąc od wysyłki z zavvi - maile póki co zlewają.

Polecam ich "live chat". Odpowiadają i reagują od ręki Wink


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pmmazz - 07-01-2020

Heh, mnie z tej ich uprzejmości usunęli konto i nie chcą zwrócić kasy za zamówienia które nie dotarły ...


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 08-01-2020

@misfit

Przewidywaną przez amazon.com datę dostarczenia zakulu z Black Friday miałem ustaloną na 6 stycznia, w święto poczta nie pracuje, wiadomo, więc film dostałem wczoraj - przewidzieli idealnie Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 08-01-2020

To i może do mnie jeszcze dojdzie. W amazonie w "track package" jaki masz ostatni status ?