Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Kirek - 31-03-2020

Filmy wysłane z Australii 4 marca dzisiaj do mnie dotarły, uff Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mr.Hankey - 09-04-2020

Wczoraj znalazłem w skrzynce przesyłkę z Amazon.uk, która ich zdaniem miała do mnie dotrzeć dopiero 20 kwietnia, więc jak widać Asendia daje radę.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Kirek - 20-04-2020

Zamawiał ktoś pakiet "Cinema of Conflict: Four Films by Krzysztof Kieślowski"?
Ja 17.04 na zavvi i do teraz jeszcze nawet kaski z konta nie pobrali a na blu-ray.com jeden z użytkowników informował o otrzymaniu filmów już 15.04 i wrzucił fotki otrzymanego egzemplarza tak więc obsuwy z premierą nie ma.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 20-04-2020

Zamawiałem na amazon.co.uk - kasę chcieli pobrać 18.04, ale ostatecznie zrezygnowałem z zakupu (liczyłem na niższą cenę + słaba złotówka zrobiła swoje).


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 20-04-2020

Również zregygnowałem, a teraz jeszcze cena na Amazon poszła w górę. Jak dla mnie za drogo to sobie policzyli - maks 35 to powinno kosztować, a nie 55 - gdzie box Fullera z jednym filmem więcej i knigą stoi po 41 i chyba to wybiorę jak ta pierdolona, wyspiarska waluta trochę podupadnie (ileż można?).


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Glaeken - 20-04-2020

(09-04-2020, 12:56)Mr.Hankey napisał(a):  Wczoraj znalazłem w skrzynce przesyłkę z Amazon.uk [...]
Nie ma co się dziwić. Paczki z co.uk czy zavvi docieraja bez problemu.


Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Redrum - 20-04-2020

(20-04-2020, 17:55)Kirek napisał(a):  Zamawiał ktoś pakiet "Cinema of Conflict: Four Films by Krzysztof Kieślowski"?
Ja 17.04 na zavvi i do teraz jeszcze nawet kaski z konta nie pobrali a na blu-ray.com jeden z użytkowników informował o otrzymaniu filmów już 15.04 i wrzucił fotki otrzymanego egzemplarza tak więc  obsuwy z premierą nie ma.

Ja zamówiłem na Zavvi i mam podobną sytuację. Zamówienie jest w realizacji, a kaska jeszcze nie pobrana. Do tego obecnie pakiet na Zavvi jest wyprzedany.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 20-04-2020

(20-04-2020, 18:14)Mefisto napisał(a):  Jak dla mnie za drogo to sobie policzyli - maks 35 to powinno kosztować, a nie 55 -

Również zrezygnowałem nawet po odsprzedaży polskich edycji wyszło by jakieś 200 zł, a to przy obecnym finansowym niepokoju nadal za dużo. Poczeka się jak się wszystko uspokoi i kupi wznowienie w końcu liczą się tylko filmy a nie samo opakowanie.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mr.Hankey - 21-04-2020

(20-04-2020, 18:32)Glaeken napisał(a):  Nie ma co się dziwić. Paczki z co.uk czy zavvi docieraja bez problemu.
Jeśli przesyłka dociera 12 dni przed planowanym terminem, to owszem, jest się czemu dziwić.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 21-04-2020

(20-04-2020, 19:37)pred895 napisał(a):  w końcu liczą się tylko filmy a nie samo opakowanie.

No, jest tam też kniga Smile