Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Dziel - 25-06-2020

Może przechodzi dłuższe odkażanie Wink
Ja również mam nieciekawą sytuacje z paczką z Zavvi. Zamówiłem box Mummy 4K i wysłali go 4 czerwca. Paczka miała być u mnie między 11 a 19 czerwca, ale jeszcze do tej pory nic nie przyszło. Poczekam do jutro a jak dalej nic nie przyjdzie to trzeba będzie skontaktować się z nimi. Miał ktoś z was kiedyś podobną sytuację?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 25-06-2020

boxy to często od zavvi idą z Hiszpanii, a wtedy trzeba liczyć się z dłuższym czasem realizacji. Miesiąc i czasami więcej...


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Dziel - 25-06-2020

Nigdy wcześniej nie zamawiałem boxów z Zavvi, więc to by wiele wyjaśniało. Dzięki za info


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Glaeken - 25-06-2020

Ja z kolei dzis dostałem aż 4 paczki od zavvi (nadane 11 i 19 czerwca) a spodziewałem się jednej (pozostałe 3 miały dojść dużo później). Cuda red carpetu czy czysty przypadek? Wink

A jeszcze z tydzień temu narzekałem na 2tyg. poślizg...

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 25-06-2020

Muszę pochwalić Świat Książki - steelbook Jaws spakowali najpierw w kopertę bąbelkową ORAZ w kopertę tekturową. Nie jest to jakieś ekstra zabezpieczenie, ale to zawsze podwójna ochrona Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 29-06-2020

Nadal trzeba czekać ok. 2 miechy na przesyłki z australijskiego jbhifi czy może coś się ostatnio zmieniło na lepsze ?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pmmazz - 29-06-2020

(29-06-2020, 15:01)misfit napisał(a):  Nadal trzeba czekać ok. 2 miechy na przesyłki z australijskiego jbhifi czy może coś się ostatnio zmieniło na lepsze ?

Spokojnie, bez parcia ...

Przy zamówieniu miałeś zapewne max datę, do jakiej zostanie dostarczone zamówienie, jeśli minie to piszesz do nich i zrobią zwrot kasy, bo niestety dla OVERSEAS nie chcą wysyłać zamienników zamówienia


Pocieszę Cię, moje ostatnie zamówienie dotarło po 2
3.5 miesiąca


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - KaMario - 29-06-2020

(25-06-2020, 17:38)Mierzwiak napisał(a):  Muszę pochwalić Świat Książki - steelbook Jaws spakowali najpierw w kopertę bąbelkową ORAZ w kopertę tekturową.
U "Świata Książki" to standardowe pakowanie filmów. nawet plastiki tak pakują... i chwała im za to.
Z kolei empik.com od jakiegoś czasu wszystkie filmy ładuje wyłącznie w koperty bąbelkowe. Do salonów to jeszcze jakoś dochodzi, ale kurierzy okrutnie maltretują te koperty i z reguły zawartość bywa w większy lub mniejszy sposób pomiętoszona lub w przypadku steelbooków z wgniotami.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 29-06-2020

(29-06-2020, 16:18)pmmazz napisał(a):  Pocieszę Cię, moje ostatnie zamówienie dotarło po 2
3.5 miesiąca

luty/marzec to wiem, że była masakra ze zwykłymi przesyłkami z Australii czy USA.
Bardziej by mnie interesowało czy ktoś już z zamówień majowych coś dostał od Kangurów Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - laware - 29-06-2020

(29-06-2020, 17:55)misfit napisał(a):  
(29-06-2020, 16:18)pmmazz napisał(a):  Pocieszę Cię, moje ostatnie zamówienie dotarło po 2
3.5 miesiąca

luty/marzec to wiem, że była masakra ze zwykłymi przesyłkami z Australii czy USA.
Bardziej by mnie interesowało czy ktoś już z zamówień majowych coś dostał od Kangurów Smile

Robiłem zamówienie 25 mają i nadal czekam. Czy ktoś się orientuje czy zablokowali możliwość zamawiania do Polski? Chciałem skorzystać z obecnej promocji i niestety wyskakuje komunikat, że nie mogą mi tego wysłać...