Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - prodarek - 02-07-2020

Nikt nie myślę paczki za pobraniem bo kto niby ma płacić za wysyłki gdy ktoś nie odbierze paczki, zbyt duże ryzyko nikt takiego czegoś nie zaoferuje.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 02-07-2020

(02-07-2020, 12:41)JVC 4K napisał(a):  Jak kupuję filmy w Empiku, Media Markt, DVDMax, Bluedvd czy w Świecie książki to zawsze zaznaczam płatność za pobraniem przy odbiorze i zawsze jest taka możliwość żaden z wymienionych sklepów nie robi problemu a jak jest zagranicą?
Musisz wejść w 21 wiek i tyle, lub, aż tyle. Bo to co napisałeś jest niedorzeczne.


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Glaeken - 02-07-2020

Filmarena ma punkt odbioru (jakis bio sklep) w Wawie ale nie wydaje mi sie zeby nawet oni pozwalali na platnosc za pobraniem.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Plicha - 02-07-2020

(02-07-2020, 13:04)Glaeken napisał(a):  Nie cebulowe a revolutowe Dorzucam kase po tym gdy wiem jaka dokladnie wartość bedzie w PLN.
???
Przeciez wartość zamówienia nie zmienia się po kliknięciu "zapłać", wiesz dokładnie ile wynosi zamówienie wraz z przesyłką, a nawet zanim klikniejsz "zapłac", więc na co czekasz z przelaniem kasy na revolut?

btw...revolutowe = cebulowe XD


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - CivilWar - 02-07-2020

Potwierdzam, sam jak zamawiam pozycje z Filmareny, to odbieram w Warszawie w sklepie dietetycznym, bo działa tam przesyłkownia, a cena to chyba 17zł jakoś, a do domu z 42 zł.
Nie wydaje mi się jednak, by można było zapłacić na miejscu. Zawsze muszę zapłacić z góry.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Glaeken - 02-07-2020

(02-07-2020, 13:30)Plicha napisał(a):  Przeciez wartość zamówienia nie zmienia się po kliknięciu "zapłać", wiesz dokładnie ile wynosi zamówienie wraz z przesyłką, a nawet zanim klikniejsz "zapłac", więc na co czekasz z przelaniem kasy na revolut?
W Revolucie wartosc pln nieco sie waha w zaleznosci od tego jaka waluta placisz w amazonie. Przykladowo: w amazonie zaznaczylem ze place w gbp ale nie wiem ile mam wrzucic na konto revoluta plnow zeby w pelni pokrylo zamowienie. Czaisz?

W zalaczniku obrazek ktory powinien wszystko wyjasnic. Amazon podjal dwie proby podjecia kasy i wartosc w pln byla rozna.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 8f66161e5f499f2d3215800f2e8a4c7b.jpg]


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Plicha - 02-07-2020

Co? Czaisz się o te kilka groszy? lol Przecież to nie będzie nagle 300zł do zapłaty...
Masz do zapłaty 40,39 GBP sprawdzasz kurs, przelewasz 201zł i po sprawie. Serio nie czaje o co chodzi z czekaniem bo cena raz na 10 minut różni się o kilka groszy. Musisz co do gorsza przelać czy co? To i tak duże szanse, że trafisz, bo kurs ma kilkugroszowe wahania co kilka minut. Ok, nevermind, rób po swojemu, niech ci anulują tego Scarface'a XD


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Glaeken - 02-07-2020

Generalnie masz racje, to rzeczywiscie sprawa groszowa. Robie to z dwoch powodow:
1. Mam kilka roznych zamowien i regularnych platnosci na revolucie wiec nie chce aby pobrana zostala kasa ktora jest przeznaczona na cos zupelnie innego. Czasami kilka platnosci zbiega sie niemal w tym samym momencie i wole to kontrolowac.

2. Mam mozliwosc skasowania zamowienia jezeli sie rozmysle Wink

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 09-07-2020

Jeśli chodzi o australijski jbhifi to nastawiałem się na co najmniej dwa miechy oczekiwania, a dziś przyszedł jeden film wysłany 3 czerwca, czyli miła niespodzianka.
Czekam na jeszcze jeden wysłany tego samego dnia.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - sebas - 09-07-2020

(02-07-2020, 13:33)CivilWar napisał(a):  Potwierdzam, sam jak zamawiam pozycje z Filmareny, to odbieram w Warszawie w sklepie dietetycznym, bo działa tam przesyłkownia,
Hmm, jak wybierasz taki rodzaj odbioru? Ja mam dostępną tylko czeską firmę  kurierską PPL i finalnie przynosi to kurier DHL.