Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 09-07-2020

Przy zakupie wybierasz , a jakby inaczej?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MasterThief - 09-07-2020

Ktoś zamawiał może steelbooki Avengers: Endgame i Captain Marvel lenticular i zostały mu już może wysłane?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 09-07-2020

Kasę skroili, ale nie wysłali, oni wysyłają z opóźnieniami, wszystko praktycznie


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Dziel - 09-07-2020

Ja zamawiałem i przedwczoraj pobrali mi już kasę, ale jeszcze ich nie wysłali.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Bondek - 09-07-2020

[quote='misfit' pid='71118' dateline='1594291732']
Jeśli chodzi o australijski jbhifi to nastawiałem się na co najmniej dwa miechy oczekiwania, a dziś przyszedł jeden film wysłany 3 czerwca, czyli miła niespodzianka.
Czekam na jeszcze jeden wysłany tego samego dnia.

Zrobiłem po raz pierwszy w tym sklepie dwa zamówienia (na początku czerwca i w środku czerwca) na kilka filmów. Czy mógłbyś mi powiedzieć (ewentualnie ktoś, kto zamawiał z australijskiego jbhifi) jak wygląda dostawa. Chodzi mi o to, czy to jest jedna przesyłka na wszystkie filmy z zamówienia, czy dzielą to na kilka przesyłek. Czy idzie to zwykłym listem, czy jakimś poleconym? I czy coś ginie po drodze? Jaki mniej więcej czas oczekiwania?
Mam bardzo złe doświadczenia z Zavii i Zoom z UK (zaginione przesyłki ) . Stąd moje pytania. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Offline Bondek
Nowy użytkownik
Liczba postów: 3
Reputacja: 0

#1,8252 minut(y) temu
[quote='misfit' pid='71118' dateline='1594291732']
Jeśli chodzi o australijski jbhifi to nastawiałem się na co najmniej dwa miechy oczekiwania, a dziś przyszedł jeden film wysłany 3 czerwca, czyli miła niespodzianka.
Czekam na jeszcze jeden wysłany tego samego dnia.

Zrobiłem po raz pierwszy w tym sklepie dwa zamówienia (na początku czerwca i w środku czerwca) na kilka filmów. Czy mógłbyś mi powiedzieć (ewentualnie ktoś, kto zamawiał z australijskiego jbhifi) jak wygląda dostawa. Chodzi mi o to, czy to jest jedna przesyłka na wszystkie filmy z zamówienia, czy dzielą to na kilka przesyłek. Czy idzie to zwykłym listem, czy jakimś poleconym? I czy coś ginie po drodze? Jaki mniej więcej czas oczekiwania?
Mam bardzo złe doświadczenia z Zavii i Zoom z UK (zaginione przesyłki ) . Stąd moje pytania. Z góry dziękuję za odpowiedzi.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 10-07-2020

1. Przesyłka nierejestrowana, którą listonosz wrzuca do skrzynki.
2. Wysyłają filmy osobno.
3. Normalnie filmy dochodzą do mnie w ok. 3-4 tygodnie, ale z wiadomo... z powodu korony ten okres uległ wydłużeniu do 5-6 tygodni. Niektórzy pisali tutaj, że na przesyłki z marca/kwietnia musieli czekać dwa miesiące i więcej.

U mnie jeszcze nigdy nic nie zaginęło z Australii, zoom czy zavvi tak więc nie jestem osobą reprezentatywną w tym względzie. Ale w obecnej sytuacji nawet nie próbuję zamawiać czegokolwiek z USA "zwykłą" drogą - szkoda nerwów.


RE: Opinie na temat sprzedających i kupujących - Wolfman - 18-07-2020

Nie lepiej dać komuś pozytyw i ktoś chce to sprawdzi za co ma pozytywy, aniżeli tu dawać opinię, którą i tak prawie nikt czytał nie będę.


RE: Opinie na temat sprzedających i kupujących - weiter - 18-07-2020

Pytanie troszkę w temacie, a troszkę nie.
Czy na allegro lokalnie można wystawiać komentarze?
Nie widzę czy jest taka opcja, a chciałem dać sprzedającemu pozytywa.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 18-07-2020

Post Mefisto został usunięty więc odpiszę tutaj
Tak, wolałbym opinię przeczytać w komentarzach za sprzedaż, jak gdziekolwiek indziej, w zasadzie nawet, komentarze za transakcje tutaj mogłyby być w oddzielnej zakładce  u użytkownika za sprzedaż. Sumując się z całością oczywiście, bo czytać tutaj komentarz dla jakiegoś sprzedawcy? Jaki to ma sens? Przez 5 stron "lizania dla Pablo tyłka" za tanią sprzedaż musiałbym się przedzierać by znaleźć opinię mnie interesującą? idac ciosem za sprzedaż powinna być też możliwość wystawienia negatywa czy neutrala jako jedyne wyjątki i w sumie słuszne.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Cisek - 19-07-2020

Pamiętam, że kilka osób z forum zamawiało "Cinema of Conflict: Four Films by Krzystof Kieslowski". Zależy mi na tym, żeby wydanie dotarło w możliwie nieuszkodzonej formie i w związku z tym pytanie - jak wam się wydaje, jest różnica między Amazonem a Zavvi w pakowaniu i zabezpieczaniu takich "większych" wydań? Delikatnie skłaniam się ku Zavvi, rzadziej mam do nich pretensje o formę wysyłki "standardowych" pozycji, z drugiej strony Amazon ma chyba prostszą procedurę ewentualnej wymiany.