Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - KaMario - 16-11-2020

(16-11-2020, 11:02)gostek86 napisał(a):  Z Amazon.de można do paczkomatów zamawiać
Zgadza się, ale raczej nie mamy na to większego wpływu, którym z przewoźników nasza paczka zostanie dostarczona z Amazon.de.
Obecnie mam w realizacji 2 zamówienia, z których jedno zostało podzielone na 2 części. Co ciekawe, jedno z zamówień + część drugiego zostało już wysłane właśnie InPostem jako jedna przesyłka, czyli zostały połączone części różnych zamówień.
Jak InPost da znać o przyjęciu przesyłki zapewne będzie można przekierować do paczkomatu.
A całą moją wypowiedzią zmierzam do tego, że nie miałem żadnej możliwości wyboru dostawcy paczek, Amazon.de z automatu wysłał InPostem.

(16-11-2020, 20:45)Mr.Hankey napisał(a):  Niemiecki Amazon standardowe przesyłki wysyła naszą kochaną pocztą, do 3 dni zwykle wszystko dochodzi.
Niekoniecznie, już wysyła InPostem.
Zapewne będzie możliwość przekierowania do paczkomatu jak InPost powiadomi, że otrzymał paczkę.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mr.Hankey - 16-11-2020

Niemiecki Amazon do tej pory standardowe przesyłki wysyłał naszą kochaną pocztą, do 3 dni zwykle wszystko dochodzi.

Teraz pasuje?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - KaMario - 16-11-2020

Pasuje... Big Grin
DHL-em też czasem przychodziły paczki.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 16-11-2020

Ja dostaję prawie zawsze DHL, także teoria upada jak domek z kart Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 16-11-2020

A skąd szły przesyłki, z magazynu w Polsce?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 16-11-2020

Potwierdzam, że z Niemiec teraz rządzi inpost kurier.
Niby jest opcja przekierowania do paczkomatu, ale jak klikam w link to pojawia się info "Przepraszamy, wystąpił nieobsługiwany wyjątek".


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - vandel - 16-11-2020

Najgorszy wybór kurier inpostu. Paczkomaty super. Kurier tragedia. Nie dzwoni tylko jak nie zastanie w domu zawozi do najbliszego punktu inpostu często na drugim końcu miasta

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 16-11-2020

(16-11-2020, 22:22)Mierzwiak napisał(a):  A skąd szły przesyłki, z magazynu w Polsce?

Z reguły tak jest już od lat.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - KaMario - 17-11-2020

(16-11-2020, 22:34)misfit napisał(a):  Potwierdzam, że z Niemiec teraz rządzi inpost kurier.
Niby jest opcja przekierowania do paczkomatu, ale jak klikam w link to pojawia się info "Przepraszamy, wystąpił nieobsługiwany wyjątek".
Zgadza się, opcja przekierowania do paczkomatu niestety nie działa. Miałem taki sam komentarz. Ale kurier InPost właśnie dostarczył mi paczkę. Szła z Graben z Niemiec.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - robsonm1978 - 17-11-2020

Ile trwa zwrot pieniędzy na kartę z Amazon.de.
Kupiłem odtwarzacz Uhd, sciagnelo pieniedze potem zrezygnowałem bo znalazłem taniej, ale pieniądze jak narazie nie wróciły. Już będzie z 5 dni