Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MasterThief - 17-11-2020

(17-11-2020, 08:57)KaMario napisał(a):  Zgadza się, opcja przekierowania do paczkomatu niestety nie działa. Miałem taki sam komentarz. Ale kurier InPost właśnie dostarczył mi paczkę. Szła z Graben z Niemiec.

U mnie też idzie paczka z Graben, między Graben a Polską Twoja paczka była jeszcze w jakimś innym oddziale w DE może?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - J_QuestWRO - 17-11-2020

(17-11-2020, 09:18)robsonm1978 napisał(a):  Ile trwa zwrot pieniędzy na kartę z Amazon.de
Mi za MacBooka kaska wróciła po dwóch dniach (Alior Bank - karta)


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - kulcikriu - 17-11-2020

Wielkie dzięki wszystkim za odpowiedzi co do wysyłki z amazon.de.
A jak dostajecie teraz paczki od kuriera Inpost, to Niemcy adresują paczki z polskimi znakami?
Sprowadzałem dotąd z amazon.uk, tam zawsze wysyłali mi dhl. Moja ulica ma literkę "Ą", z której jeśli zrobić "A" to wychodzi zupełnie inna ulica w Krakowie na drugim końcu miastaSmile Za pierwszym razem walnąłem się na tym i dhl długo nie dostarczał mi paczki przez to. Potem zmieniałem sobie już ręcznie na stronie dhl, kiedy dostawałem info o paczce do doręczenia z kodem pin.
Stąd moje obawy, że paczka mi gdzieś zaginie, bo nie wiem czy tak samo można zmieniać adres przy kurierze Inpost (o naszej cudownej poczcie nie wspominam).
Pozdrawiam!


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 17-11-2020

(17-11-2020, 10:10)kulcikriu napisał(a):  Moja ulica ma literkę "Ą", z której jeśli zrobić "A" to wychodzi zupełnie inna ulica w Krakowie na drugim końcu miastaSmile
Ta ulica na drugim końcu miasta ma ten sam kod pocztowy co Twoja? Smile

Skontaktujcie się z infolinią inpostu i powiedzcie jak jest, może niedziałające przekierowanie wynika z jakiegoś błędu o którym sami jeszcze nie wiedzą, no i może poprzez taki kontakt da się je też załatwić.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - kulcikriu - 17-11-2020

Nie ma takiego samego kodu i wierz mi też sądziłem, że kod pocztowy jest dość jasną wskazówkąSmile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - KaMario - 17-11-2020

(17-11-2020, 09:58)MasterThief napisał(a):  U mnie też idzie paczka z Graben, między Graben a Polską Twoja paczka była jeszcze w jakimś innym oddziale w DE może?
Była jeszcze w Sortowni Głównej, ale opisy w śledzeniu paczki nie podają w jakim mieście. Dopiero później w oddziale InPost, z którego już została przekazana do doręczenia.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 18-11-2020

Tak więc bez zmiany >> kasa ściągnięta, filmy zmieniły status na przygotowane do wysyłki i tak stoją od poniedziałku. Przewidywana dostawa dopiero na 26 -27. Kontakt z amazonem.uk praktycznie zablokowany chat nie działa, telefon zablokowany, a na własny koszt narazie nie będę dzwonić na informacje ? Też macie taką chu#nie z nimi ? Działa wam chat?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - kulcikriu - 18-11-2020

U mnie zawsze blokuja na karcie od razu, ale place revolutem w funtach, wiec nie wiem czy to ma znaczenie. Ja sprobowalem teraz i do mnie bez problemu oddzwaniaja. Sprobuj jeszcze raz.
Co do czatu, to z tego, co kojarze nie dziala juz od pol roku lekka reke. Pozdrawiam


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 18-11-2020

W końcu udało się z nimi skontaktować, mam czekać i tyle Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - kulcikriu - 18-11-2020

A masz aplikacje amazona na tel? Wybieram tam contact us i faktycznie dziala tylko opcja tel, a chat nie (choc oni na infolinii uparcie twierdza, ze dzialaSmile. Ale mnie laczy bez problemu, powodzenia!