Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 25-11-2020

I podali Ci jakiś konkretny termin ile masz jeszcze czekać na zwrot kasy ? Skoro paczka wisi na trackingu w tym samym miejscu od wielu dni, a poza tym miała być u Ciebie tydzień temu to bez dyskusji powinien być zwrot kasy, przeprosiny i jakiś bon na przyszłe zakupy.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MasterThief - 25-11-2020

Nie, ciągle dostaję te same teksty, że "proszę czekać 24 godziny na kontakt osoby obsługującej Twoje zgłoszenie" albo "proszę czekać 48 godzin na kontakt..." + standardowa śpiewka "bardzo nam przykro z powodu problemów z zamówieniem", po czym i tak nic z tego nie wynika w trakcie rozmów z tymi ich "konsultantami".


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - piti198 - 27-11-2020

W radiu zet coś mówili o strajku pracowników pionu logistycznego niemieckiego amazonu. Ciekawe czy to jakoś wpłynie na wysyłkę?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 28-11-2020

(28-11-2020, 16:52)pred895 napisał(a):  France wysłali przed chwilą jakimś Chronopostem czy innym brizarssrem ?

Same. Pierwszy raz z tym czymś się spotykam, ale skoro jest tracking to może nie będzie źle.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 01-12-2020

Jak narazie zero updejtow z wysyłki Czarnobyla, w ogóle te Amazony jakoś zamulaja z tym wszystkim. Irlandczyk przygotowuje się od pon, 6BD z Niemiec tak samo a pewnie i tak wyślą to jakimś badziewiem i będzie trzeba czekać do końca przyszłego tygodnia na seans Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - paniron - 01-12-2020

Amazon ma teraz tak zwany "peak", niezależnie od lokacji. Więc są większe szanse na opóźnienia, czy inne nieprzyjemności. Ludzie mający wykupiony prime I gwarancję dostawy w konkretny dzień, często nie otrzymują zamówień na czas. Zagraniczne zamówienia, są pewnie na końcu kolejki.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 01-12-2020

(01-12-2020, 13:06)pred895 napisał(a):  Jak narazie zero updejtow z wysyłki Czarnobyl

Wygląda mi na to, że ten tracking kończy się na terenie Francji.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MasterThief - 01-12-2020

U mnie Czarnobyl z kolei wysyłają za pośrednictwem Poczty Polskiej. A raczej PP wyśle jak dostanie, bo paczka wyjechała z Francji i tor jazdy jest podobny jak przy dostawie "DHL PL".


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 02-12-2020

Mój Czarnobyl jednak nie dojdzie.

"You ordered the item below, but the carrier returned the package to us. We have issued your refund."

Po prostu pięknie.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Bipo - 02-12-2020

Mi Gandalf zwrócił kasę, filmu brak...:-(