Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 19-12-2020

Też wszystko dostaję ostatnio pocztą, na szczęście idzie to kurierem z opcją śledzenia więc nie trzeba specjalnie dłużej czekać względem DHL.
Póki co bez uszkodzeń i mam nadzieję, że to się nie zmieni bo jeszcze czekam na dwie paczki, które mają przyjść w poniedziałek.

A ktoś już z Was dostał filmy z zoom zamawiane z okazji BF ?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - HAL 9000 - 19-12-2020

(19-12-2020, 15:13)misfit napisał(a):  A ktoś już z Was dostał filmy z zoom zamawiane z okazji BF ?

Ja też czekam  Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - TeenWolf - 19-12-2020

Wreszcie prawie po 2 tygodniach od złożenia zamówienia Amazon.co.uk wysłał dziś Tremors. Oczywiście Pocztą Polską. Ciekawe, czy dotrze przed świętami...


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Pan Anatol - 21-12-2020

Moje zamówienie ze sklepu rarewaves.com doszło dzisiaj, równo 2 tygodnie po wysłaniu. Tak jak Misfit pisał jakiś czas temu, wysyłka jest nieśledzona, kosztuje 1 funt. Mnie zamówienie przyszło w dwóch oddzielnych paczkach.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - TeenWolf - 21-12-2020

Dzisiaj Amazon zwrócił mi 5,65 funtów na konto za różnicę ceny Tremors w czasie premiery. Zrobili to sami, bez żadnego upominania się Smile Myślę, że innym, którzy zamawiali w preorderze też tak zrobią. Czyli ogólnie opłacało się zamówić to kolekcjonerskie wydanie. Tym bardziej, że na Amazon już wydania 4KUHD nie można kupić. Jest jeszcze na na Zavvi, ale w cenie 29,99.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Marioo - 21-12-2020

To standardowa polityka Amazonu. Z tego co kojarzę, to zawsze tak było, że zwracali różnicę, jeśli w międzyczasie cena spadłą w dół od momentu złożenia zamówienia w pre-orderze.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Danus - 21-12-2020

Mi tam nic jeszcze nie zwrocili, ale sie upomne.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - kulcikriu - 21-12-2020

Dodam od siebie, że pierwszy raz zamówiłem z Filmareny i byłem w szoku z powodu zapakowania filmów. Przyzwyczajony do Amazona i pudełka, w którym latają filmy, tutaj upakowane fachowo w styropianowe zabezpieczenia z wycięciami na filmy. Szacunek dla naszych południowych sąsiadówSmile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 22-12-2020

Byłem dzisiaj na poczcie i pani powiedziała mi, że od wczoraj Poczta Polska wstrzymała obrót paczkami pochodzącymi z Wielkiej Brytanii. Chyba chodzi o tą nową odmianę wirusa.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pearlzfan - 22-12-2020

Yep, dzisiaj dostałem takiego maila od Amazon UK, także sobie poczekamy.

Hello,

We are very sorry to inform you that your item(s) from order 203-1569807-41115 may not be delivered on time due to border restrictions that are impacting our delivery network. We wanted to inform you as early as possible in case this order contains a holiday purchase.