Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 22-12-2020

Ja mam polskiego i też nie narzekam. No nic najważniejsze że doszedł Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 23-12-2020

(22-12-2020, 19:47)misfit napisał(a):  Ale Tremorsów zamówionych 17 grudnia na amazonie UK wciąż nie wysłali i mam coraz większe wątpliwości czy w ogóle je zobaczę.

Do mnie wysłali dzisiaj: Delivery By DHL, Arriving 15 January


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Glaeken - 23-12-2020

Do mnie zavvi wyslalo wczoraj tremorsow z data dostawy 28 gru - 04 sty.

Dzis do mnie zawital listonosz z 4 paczkami od zavvi bo nie chcial ich wciskac na sile do skrzynki lol wiec nie wydaje mi sie ze paczki z UK zostaly wstrzymane. Chyba, ze to info last minute.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - djgromo - 23-12-2020

Część przesyłek z Zavvi idzie z Guernsey lub Hiszpanii. Wyspa ta nie stanowi terytorium Wielkiej Brytanii.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Dziel - 23-12-2020

Ja od wczoraj dostaję te zaginione steelbooki z Zavvi. Przyszło 2 z 3. Iron Man 2 wysłali mi z magazynu w Hiszpanii. Czekam jeszcze na 1 brakujący steelbook + mam w drodze kolejne 3 z ostatniego zamówienia, które planowo powinny przyjść najpóźniej do 31 grudnia Wink


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 23-12-2020

(23-12-2020, 15:42)Mefisto napisał(a):  
(22-12-2020, 19:47)misfit napisał(a):  Ale Tremorsów zamówionych 17 grudnia na amazonie UK wciąż nie wysłali i mam coraz większe wątpliwości czy w ogóle je zobaczę.

Do mnie wysłali dzisiaj: Delivery By DHL, Arriving 15 January

Też mi w końcu wysłali. Jak kliknę w tracking na stronie Amazona to faktycznie pokazuje DHL, ale w mailu podają Asendia i na 99.9% tak jest w rzeczywistości i poczta polska ją dostarczy jako przesyłkę nierejestrowaną. Czyli z co najmniej dwa tygodnie czekania na paczkę, a w obecnej sytuacji pewnie i dłużej.
Tyle dobrego, że pudełko jest twarde więc może dojdzie w całości Wink


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 24-12-2020

Dzisiaj odebrałem Roadgames - nie dość, że dzień przed terminem przyszło, to jeszcze bez szwanku, mimo iż wrzucone po prostu w tę ich cienką tekturową kopertę. Zatem jestem dobrej myśli, acz przed nowym rokiem bym się nie spodziewał hiszpańskiej... ups Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - NWWStation - 25-12-2020

UK doszło do porozumienia z EU, więc chyba nie trzeba się obawiać o paczki z tamtych sklepów. No, pewnie lekko wolnej będą szły (już pomijam teraz, gdy jest tak zakorkowane), ale nie powinno to jakoś wzrosnąć cenowo Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - TeenWolf - 28-12-2020

W końcu dotarło Tremors z Amazon.co.uk (wysłane 19.12.)


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - kulcikriu - 30-12-2020

Czy ma ktoś z Was doswiadczenie z hiszpańskim amazonem? Dlugo wedruje przesylka?