Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Goodfellas - 17-03-2015

A dostajesz maile ze przepraszają za zbyt długą realizację zamówienia? Jak nie to napisz im tam przy statusie paczki ile masz jeszcze czekać, ale wydaje mi się że oni już nie wiedzą co się dzieje bo już ją wysłali chyba że mają numer paczki żeby ją śledzić.


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Montana - 17-03-2015

Żadnego maila odnoście zamówienia nie dostałem. Dzis jak sprawdzałem pocztę to dostalem wiadomość żebym ocenił te filmy które zamówiłem czy coś takiego wiec na to wychodzi ze myślą ze wszystko juz dotarło...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mateusz - 17-03-2015

Normalnie napisz im, że do dzisiaj nie dostałeś tej jednej paczki. Wyślą bez problemu.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - delakha - 17-03-2015

Gubią paczki regularnie - wyślą Ci jeszcze raz. Tylko napisz im krótko coś na zasadzie: Dear Sirs, it is now almost 20 days past estimated delivery time and my item (nazwa zguby) has not arrived yet. Do you have any tracking details ? I'm concerned since the rest of my order arrived as scheduled.


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Montana - 17-03-2015

Ok napisałem do nich i zobaczymy. Jak dostanę steela to dam znać. Dzięki wszystkim za pomoc Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Sklepy internetowe - promocje - leszekm - 25-03-2015

Witam
2 marca zmówilem filmy(box) na zawi.com. Zaplaciłem kartą(podalem dane z karty) ale nie widzę żeby pobrało mi pieniądze z konta.
Na zavvi Number order mam podany nr.zamówienia. Satus:Awaiting Stock Pick,Dispatch Date:Est: 09/03/2015.
Czy mam jeszcze raz spróbować zaplacić kartą.Proszę o pomoc.

Chyba wiem w czym był problem.Wymieniałem ostatnio kartę i nie dodalem jej do paypal.
Czy mogę dopiero teraz zaplacić za zamówienie?.Czy jest jeszcze aktualne?.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Haqu - 26-03-2015

Ja bym dla pewności napisał do zavvi i wyjaśnił sytuację


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 26-03-2015

Awaiting Stock Pick znaczy tyle, co oczekiwanie na nową partię towaru - sprawdź czy to, co zamówiłeś, jest u nich dalej dostępne (a może to preorder?), a dopiero potem się zacznij niecierpliwić.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Kapitan_kusiak - 31-03-2015

Ja również dołączam do grona osób niezadowolonych z zavvi. Zero możliwości śledzenia co się dzieje z paczką po jej nadaniu (z takiego amazona też idzie standard delivery a jednak człowiek może być spokojny). Poza tym przy rosnącym kursie funta zakupy tam i tak nie są zbytnio opłacalne... zostaję przy amazonie i filmarena Tongue


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Montana - 31-03-2015

Tylko że zamawiając z amazona czy filmareny płacisz za wysyłkę a na zavvi jest za free.
Ja dalej od 19.02 nie dostałem sin city mino że 18.03 wysłali mi nowego steela. Będę dalej czekał bo co zrobię ale troche przegięcie. Czy oni w ogóle w jakiś sposób się zabezpieczają? Czy np listonosz może sobie zabrać list i nikt się nie skapnie? Może są tacy co polują na takie listy Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk