Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 10-04-2021

Amazon chyba naprawił ten swój błąd nieodliczania. Tak mi pokazuje obecnie box Jodo, który stoi za 40 funtów:
Items: GBP 33.32
Postage & Packing: GBP 3.07
Import Fees Deposit: GBP 8.37
Order Total: GBP 44.76


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MasterThief - 11-04-2021

Wybierał ktoś szybką dostawę przy zamówieniu z Amazon.co.uk (UPS) i miał paczkę z magazynie celnym? Ktoś wie może jak się najszybciej z nimi skontaktować? W czwartek Amazon.co.uk wysłał do mnie paczkę, w piątek była już w Warszawie ale ostatni status UPS mówi o przechowywaniu w magazynie celnym i nie wiem gdzie się skontaktować, żeby uzyskać jakieś konkretne informacje (na głównej infolinii nie dowiedziałem się niczego konkretnego)?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - engajner - 11-04-2021

Z innej beczki... widze ze pozbyles sie oppo na rzecz panasa? Why?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Jedi-Matser - 11-04-2021

(11-04-2021, 12:39)MasterThief napisał(a):  Wybierał ktoś szybką dostawę przy zamówieniu z Amazon.co.uk (UPS) i miał paczkę z magazynie celnym? Ktoś wie może jak się najszybciej z nimi skontaktować? W czwartek Amazon.co.uk wysłał do mnie paczkę, w piątek była już w Warszawie ale ostatni status UPS mówi o przechowywaniu w magazynie celnym i nie wiem gdzie się skontaktować, żeby uzyskać jakieś konkretne informacje (na głównej infolinii nie dowiedziałem się niczego konkretnego)?

Ja też miałem na dniach zamówić kilka płytek z Amazon UK i to też szybką dostawą. Jeżeli to nie tajemnica to ile filmów zamówiłeś? Na jaką kwotę?.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - TeenWolf - 11-04-2021

Jak wysłali ci poprzez UPS to masz pecha. Przesyłka wysłana UPS dotarła do mnie po prawie miesiącu. Z tego około 24 dni spędziła w urzędzie celnym w Polsce. Po wielu próbach kontaktu nic to nie dało, bo cały czas odpowiadali, że dużo przesyłek z UK i trzeba czekać. W UPS totalna zlewka. Najgorsza firma kurierska. Kontakt z Amazonem też nic nie dał bo kazali kontaktować się z firmą kurierską. Na koniec przyszło z rozwalonym tekturowym opakowaniem i popękanym pudełkiem. Całe szczęście , że płytka była cała. Jeden film, a tyle problemu.
Gdy wysyłają DHL lub nawet Pocztexem to idzie w miarę szybko.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MasterThief - 12-04-2021

@Jedi-Master

2 filmy i jeden serial - łączna opłaca z podatkiem 23% i dostawą to 108 funtów.

@TeenWolf

Z tego co widzę, to dzisiaj w nocy UPS zwolnił paczkę z odprawy celnej i jest już w drodze do mnie. Także na szczęście dla mnie tym razem chyba obyło się bez pecha Smile

@engajner

Taka sytuacja wyszła Smile Dostałem UB450 w śmiesznie niskiej cenie, a potrzebowałem dodatkowego hajsu więc sprzedałem Oppo.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 12-04-2021

Miał ktoś problem z płatnością na zavvi?

Pobrało mi za jeden film, ale za dwa pozostałe już nie może mimo, że na koncie mam wystarczającą ilość £. Wpisanie danych karty jeszcze raz nic nie daje.
Na czacie pani poradziła by odczekać 24h przed kolejną próbą.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - sebas - 12-04-2021

Sprawdź, czy coś Ci karty nie zablokowało. Tak bywa, przy niepoprawnej autoryzacji...


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 12-04-2021

OK, pani z Alior Banku powiedziała mi że chodzi o nowy sposób zatwierdzania płatności za zakupy internetowe (powiadomienie PUSH, ePIN itp.) i problem leży po stronie zavvi.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 12-04-2021

Alior zwala na zavvi, zavvi pewnie zwali winę na alior.
Tymczasem możesz spróbować z tą kartą podpiętą do paypala Smile