Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Pan Anatol - 17-05-2021

W jakim sensie potwierdził? Nie chcą się po prostu upewnić, że wysyłają to na dobry adres?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - piti198 - 17-05-2021

Z tego chyba wynika, że tak bo wcześniej kazali mi potwierdzić, że nikt inny z domowników ani sąsiad nie odbierał tej paczki.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - fire_caves - 18-05-2021

Kupował ktoś na livro.pl? Właśnie wysłali maile do klientów że od 1 czerwca łączą się z Empikiem (czyt. empikowa marka Livro znika).

Drogi Kliencie,

Aby zapewnić Ci najwyższą jakość obsługi, 1 czerwca Livro.pl połączy się z liderem rynkowym Empik.com – który posiada najbogatszą na polskim rynku ofertę książek w atrakcyjnych cenach, wiele unikalnych produktów dostępnych na wyłączność sieci, najświeższe premiery muzyczne i filmowe, a także miliony ofert z różnorodnych kategorii produktowych dostępnych na Empik Marketplace takich jak: zabawki, zdrowie i uroda, dom i ogród, sport, elektronika i wielu innych.

Dodatkowo, dzięki decyzji o przyłączeniu Livro.pl do platformy Empik.com umożliwimy Ci również zakupy z dostawą za 0zł do salonów Empik, Paczkomatów, Żabek i innych punktów odbioru w ramach darmowego programu Empik Premium Free.
Dziękujemy za Twoje dotychczasowe zaufanie i do zobaczenia na Empik.com!

Pozdrawiamy,
Zespół Livro.pl.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Aradiel - 19-05-2021

(19-05-2021, 13:55)HAL 9000 napisał(a):  JB Hi-Fi: Buy 1 Get 1 Free
https://www.jbhifi.com.au/collections/blu-ray-and-4k-ultra-hd-buy-one-get-one-free
To chyba ostatni gwizdek na tańsze zakupy z JB-HIFI, jak się sprężą wszyscy po drodze to powinno dojść przed 1 lipca Smile
Szkoda, że nie wrzucili tej promki na początku maja, w 2 miesiące na spokojnie by doszło. Teraz to tak na styk jest i to ledwo ledwo.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 20-05-2021

Nawet jeśli się ziszczą zapowiedzi to raczej decyduje data wysyłki więc spokojnie Smile
Inna sprawa, że zostałem wyleczony z przesyłek nierejestrowanych na jakiś czas (zaginęły mi trzy przesyłki z zavvi i jedna ze sklepiku Eureki), ale promka z jbhifi taka fajna, że pewnie się skuszę.

EDIT: I na dokładkę jeszcze nawet z DHL mam jaja. Ostatnio jakaś klątwa u mnie z tym UK Big Grin

W czwartek miała przyjść paka, ale nie przyszła. Dzisiaj też nie przyjdzie.
Ostatnia zmiana statusu z Belgii 17.05 rano i od tego momentu przesyłka zapadła się pod ziemię.

[Obrazek: zwYk6xC.png]

I teraz tydzień czekania aż Amazon wyśle przesyłkę ponownie. Ktoś miał podobną historię z pozytywnym finałem ?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - sydney33 - 21-05-2021

Obawiam się, że paczka zaginęła. U mnie dwa tygodnie temu było podobnie. Paczka utknęła gdzieś w Belgii. Oczywiście trzeba poczekać około 4-5 dni. Po tym czasie zwracają tradycyjnie pieniądze albo jak kto woli zamiennik jak to amazon.
Ja miałem podwójnego pecha. Wydanie tekturowe criterion "Grand budapest hotel" - pierwsza próba paczka zaginęła, druga dotarła poniszczona. Dopiero za trzecim razem się udało. Oczywiście zwrócili pieniądze za odesłanie ale jednak trochę nerwów i zmarnowanego czasu. Powodzenia może jednak się odnajdzie i będziesz miał więcej szczęścia.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 24-05-2021

Tak jak można się było spodziewać - bez zmian.
Ale dziś wysłali ponownie, tym razem jakimś ekspresem - UPS mnie informuje, że jutro mam się spodziewać przesyłki. Zobaczymy... Smile

Przy okazji zareklamowałem zaginione przesyłki z Eureki i zavvi. Z Eureką poszło łatwo, a zavvi już trochę gorzej. Najpierw oddział UK kazał wypełnić formularz o zaginięciu przesyłek, później pytanie czy chcę zwrot kasy czy ponowną wysyłkę. To odpisałem, że to drugie. Następnie niemiecki oddział prosił o potwierdzenie adresu, a gdy potwierdziłem to znowu każą mi wypełnić formularz, tyle, że tym razem w jęz. niemieckim. Może jutro zgłosi się oddział holenderski ? Zobaczymy. Uwielbiam ten ich support Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - piti198 - 25-05-2021

Ja też tak miałem z zavvi. Też wybrałem zamiennik, ale po jakimś czasie okazało się, że filmu już nie mają w ofercie i mogą oddać mi kasę.
A z innej beczki to polecam zakupy w deepdiscount.com. Od chwili złożenia zamówienia doszło w 2 tygodnie, a myślałem że dłużej będę czekał.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - gostek86 - 25-05-2021

(25-05-2021, 08:15)piti198 napisał(a):  zakupy w deepdiscount.com
A jakim kurierem ci wysłali?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - piti198 - 25-05-2021

Z USA jakimś Worldmail DelCon DDP, potem B2C Europe Netherlands BV, a w Polsce DPD.