Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Diocletian - 18-06-2021

Mój BI doleciał dzisiaj - wysłany 9 czerwca. Natomiast inny film wysłany 28 mają jeszcze leci. Od poniedziałku zaczynam oficjalnie przebierać nogami.
Digipack Basic Instinct zapakowany tylko w karton, zero foli babelkowej. Widziałem kilka unboxingów na YT i każdy egzemplarz miał załamany grzbiet. U mnie to samo, ale chyba z tych które widziałem jest to najmniej widoczne. Traye w digi całe. Pofarcilo mi się.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 18-06-2021

(18-06-2021, 17:12)Diocletian napisał(a):  Widziałem kilka unboxingów na YT i każdy egzemplarz miał załamany grzbiet.
No to chyba miałem szczęście, u mnie opakowanie w stanie idealnym. Zavvi wysłało oczywiście tylko w dopasowany kartonik.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 21-06-2021

(18-06-2021, 16:15)misfit napisał(a):  A jednak sobie nie odpowiem.
Infolinia DPD twierdzi, że kurier ani wczoraj ani dziś nie miał miejsca w samochodzie aby wziąć mojego steela Basic Instinct, ale może w poniedziałek się uda. Kurier z kolei twierdzi, że w oddziale nikomu nie chciało się wypełnić awizo, a bez tego nie może mi dostarczyć przesyłki i mam mu w poniedziałek przypomnieć żeby opieprzył kogo trzeba.
Ręce opadają.


Dziś powtórka z rozrywki. Zgłosiłem oficjalną reklamację w DPD, ale też chcę zgłosić sprawę do fnac - odpowiadają na maile pisane po angielsku czy strata czasu ?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - HAL 9000 - 21-06-2021

(29-05-2021, 12:39)HAL 9000 napisał(a):  JB Hi-Fi jeszcze nic nie wysłało z ostatniego zamówienia. Koszty wysyłki wyglądały u mnie tak:

Subtotal $119.92
Delivery $30.69
Total (Inc GST) $150.61

Subtotal $39.98
Delivery $12.80
Total (Inc GST) $52.78

Tak więc pierwsza paczka (tańsza) dotarła już tydzień temu - obyło się bez żadnych dopłat - drugiej na razie nie widać na horyzoncie, a wysłane były razem. Utknęła na cle zgaduję, ciekawe ile to może potrwać, chyba nie będą czekać do lipca Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 24-06-2021

Basic Instinct z Francji wysłany Chronopostem (w Polsce dostarcza DPD) przeleżał 5 dni w magazynie w moim mieście bo nikomu nie chciało się wypełnić awizo.
Dzisiaj miałem otrzymać przesyłkę z Korei, okazało się, że znów ją DPD dostarcza. Surprise, surprise... znowu została w magazynie. To są jakieś totalne jaja - z mojej strony od teraz będzie kompletny bojkot tej firmy.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 24-06-2021

Moje jedyne przeboje z nimi polegały póki co na tym, że dwukrotnie używałem opcji przekierowania do punktu odbioru a mimo to i tak kurier przyjeżdżał kiedy nikogo nie było, i dwukrotnie na infolinii słyszałem to samo bzdurne tłumaczenie, że kurier nie zauważył...


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - HAL 9000 - 25-06-2021

A jednak dużą paczkę rozbili na mniejsze części (dzisiaj dotarły 2 filmy, każdy w oddzielnej kopercie, oczywiście bez dopłat) - brawo JB Hi-Fi  Wink


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 25-06-2021

Do mnie coś nie chcą zawitać - przesyłka z 01.06. Kiedy Ci wysłali ?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 25-06-2021

U mnie podobnie.

Przesyłka z 21.05 dotarła 11.06, tych z 27 i 28.05 wciąż brak.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - HAL 9000 - 25-06-2021

(25-06-2021, 13:28)misfit napisał(a):  Do mnie coś nie chcą zawitać - przesyłka z 01.06. Kiedy Ci wysłali ?
Pierwszego czerwca otrzymałem wiadomość dotyczącą moich zamówień:
Your order is prepared and is about to be picked up by our carrier.
Więc zakładam że wysłali 01.06 Smile Nie było więcej info Smile