Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 29-09-2021

(29-09-2021, 13:55)misfit napisał(a):  Możecie pokazać jak wygląda ten legitny kwitek na podstawie którego zavvi bez problemu zwraca kasę ?
Listonosz wypisał mi od razu.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 29-09-2021

Dzięki. To ja dostałem coś innego - paragon, na którym nie ma żadnej informacji jakiej przesyłki on dotyczy, nawet pieczątki czy podpisu na nim nie ma.
Pomijam już to, że taki świstek można sobie samemu wygenerować w kilka minut, tłumaczę więc babce, że potrzebuję złożyć reklamację w sklepie, bo vat powinien być opłacony z góry, a ta rozkłada ręce, że nic poza tym nie może mi dać, nawet walnąć pieczątki.
Jeszcze na odchodne próbowała mnie pouczyć, że od lipca dla wszystkich przesyłek spoza UE musi być naliczany vat, zapytałem więc czy wie co to jest system IOSS. Zgadnijcie jaka była odpowiedź ? Big Grin

Sprywatyzować tę firmę czym prędzej bo tam będzie już tylko gorzej...


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 29-09-2021

Ten magiczny świstek wypisuje listonosz a na poczcie chyba dostajesz tylko ten śmieszny paragon bez pieczątki.


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Glaeken - 01-10-2021

Wczoraj odebrałem paczkę z zavvi z PP i ją opłaciłem. Dostałem zarówno świstek w postaci wydruku z rozbiciem kosztów na vat + opłatę pocztową oraz paragon-wydruk z terminala bo płaciłem kartą. Oba kwity zeskanowałem, otworzyłem case z customer service zavvi, załączyłem skany, poprosiłem o refund i już po paru h dostałem odpowiedź, że zwrócą mi (zakładam, że w 100%) poniesione koszty w przeciągu 5 dni roboczych Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 01-10-2021

Mi obiecali zwrot 17 września który miał zająć 3-5 dni roboczych i wciąż nic nie dostałem Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 04-10-2021

U mnie przeszło bezboleśnie. W zeszłą środę wysłałem do Zavvi zdjęcia paragonu z PP i z prośbą o zwrot niesłusznie naliczonego vatu. Dzień później otrzymałem odpowiedź, że zwrot kasy jest w realizacji. Dziś z kolei mail z paypala, że kasa do nich dotarła (dokładnie tyle ile wnioskowałem co do jednego funciaka) i idzie z powrotem na moje revolutowe konto.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 04-10-2021

Dostaliście kiedyś z amazonu pustą kopertę? Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - CivilWar - 04-10-2021

No way... Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 04-10-2021

Tak. Wysłali mi filmy z promki 2 za £24 w osobnych przesyłkach - w jednej kopercie był film, druga była pusta. Śladów otwarcia brak.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 04-10-2021

Tak to jest, jak zamawiasz niewidzialny płaszcz Smile