Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



pytanie o platnosc na Zavvi - zielcok - 01-02-2016

witam
zamówiłem fargo steelbook za 9,5 funta
na karcie miałem 65 zlotych i po zakupie nie zabrało kasy
pisze cały czas order processing coś złe zrobiłem?
1 raz u nich coś kupuje wiec nie wiem wydaje mi sie że z kart od razu kasa schodzi
ktoś coś pomoże


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Horvath - 01-02-2016

(01-02-2016, 15:50)zielcok napisał(a):  witam
zamówiłem fargo steelbook za 9,5 funta
na karcie miałem 65 zlotych i po zakupie nie zabrało kasy
pisze cały czas order processing coś złe zrobiłem?
1 raz u nich coś kupuje wiec nie wiem wydaje mi sie że z kart od razu kasa schodzi
ktoś coś pomoże

Kasę z karty ściągają w momencie wysyłki, tak że z Twoim zamówieniem wszystko ok.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - zielcok - 01-02-2016

Ok widzę właśnie ze jednak kasa poszła thx za info temat do zamknięcia

Wysłane z mojego SM-T555 przy użyciu Tapatalka


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - meaner - 07-02-2016

Już tyle lat mam konto na amazonie a oni nadal potrafią mnie pozytywnie zaskoczyć.
Ostatnio zamówiłem sobie film na amerykańskim amazonie. Początkowo wysyłka była zaplanowana na ostatni czwartek. W piątek jeszcze nie wysłali i znikła mi przewidywana data wysyłki. Napisałem do nich chcąc się dowiedzieć co się stało i kiedy jest następna data przewidywanej wysyłki.
Po niespełna 1h odpisali, że wysyłka jest przełożona na początek następnego tygodnia oraz, że dla nich satysfakcja u klienta jest najważniejsza. W ramach rekompensaty za "czekanie" wyślą paczkę zza darmo oraz zmienią opcję wysyłki z "Standard International Shipping" na "AmazonGlobal Expedited Shipping".
Wielki plus. Gdyby tak Polskie sklepy traktowały klientów...


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 07-02-2016

meh, też bym chciał takie opóźnienie Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 07-02-2016

Jakby jeszcze zlitowali się i w ogóle wysyłali jak kiedyś w UK powyżej 24 funtów za free byłaby bajka. Niemniej jednak amazon to najlepsza firma jeśli chodzi o dbałość o klienta Wink


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - meaner - 07-02-2016

No elegancko by było jakby była opcja darmowej wysyłki z USA. Nawet chociaż z jakimś progiem cenowym (oczywiście nie za dużym).


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - wojo134 - 07-02-2016

A co do opłat za zakupy w zagranicznych sklepach internetowych to dziś przeczytałem (nie)ciekawy news, zobaczcie sobie:
To już koniec Aliexpress w Polsce
40 zł od każdej przesyłki


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 07-02-2016

Podatek na internety które sprzedają w dni świąteczne. PiS naprawdę odpierdziela śmierdzące gówno Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - krecik80 - 15-02-2016

Złożyłem zamówienie na zavvi.com i w związku z tym chciałbym się dowiedzieć kto w Polsce doręcza przesyłki od zavvi (Standard Delivery).