Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Polskie sklepy internetowe - promocje - GOLUMN - 02-11-2022

Empik mnie rozbraja.Po nerwowej rozmowie telefonicznej skończyło się na tym że trzeba było odebrać zamówienie żeby składać reklamację.No jaja jak berety.Tłumaczę że jak mam odebrać i zapłacić za coś czego nie zamówiłem i dopiero mogę składać reklamację.W innym razie mógłbym ewentualnie nie odebrać zamówienia,które potem by anulowano.Wszystko pięknie tylko gdzie kupić Golda za 161 zł?Zobaczymy jak to się skończy.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - fire_caves - 02-11-2022

Tymczasem moje zamówienie na wersję
Blue w Gandalfie z krótkotrwałej, poniedziałkowej promocji:

"Uwielbiamy dostarczać Wasze zamówienia na czas. Czasem jednak sytuacje od nas niezależne nie pozwalają nam na to, np. z uwagi na opóźnienia u naszych dostawców. Całym zespołem pracujemy, by wszystko wróciło na stare tory i zamówienie zostało wysłane jak najszybciej, w terminie do 3 dni. Chcąc pokazać, że to nie jest u nas standard, przesyłamy jednorazowy kod, z którym zyskujesz 10% zniżki, do wykorzystania w ciągu 30 dni, na produkty z działu książki i podręczniki (nie dotyczy zamówień hurtowych)"


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - weiter - 02-11-2022

(02-11-2022, 18:46)GOLUMN napisał(a):  Empik mnie rozbraja.Po nerwowej rozmowie telefonicznej skończyło się na tym że trzeba było odebrać zamówienie żeby składać reklamację.No jaja jak berety.Tłumaczę że jak mam odebrać i zapłacić za coś czego nie zamówiłem i dopiero mogę składać reklamację.W innym razie mógłbym ewentualnie nie odebrać zamówienia,które potem by anulowano.Wszystko pięknie tylko gdzie kupić Golda za 161 zł?Zobaczymy jak to się skończy.
Parafrazując klasyka: "Nie mamy pańskiego filmu i co pan nam zrobi?", "Cham się uprze i mu daj! No skąd wezmę jak nie ma?"  Big Grin
Tak na marginesie, mnie spotkało to samo. W empiku chcieli mi wcisnąć blue zamiast gold.
Odmówiłem.
Przypuszczam, że moje meile do nich i tak nic nie dadzą, bo już nie mają tego na stanie.

***** empik


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Ethan - 02-11-2022

A to nie jest tak, że galapagos źle podał nr ean do wydań i wszystko się pokręciło. bo widać, że pomyłka nie dotyczy tylko empiku i nie wynika z ich złej woli. Może warto trzymać kciuki za upadek polskiej odnogi warnera? nie będzie pretensji do sklepów o ceny (każdy chce zarabiać) i ogólnie nic nie będzie.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 02-11-2022

Prawdopodobnie tak właśnie było / jest, w filmoskopie na przykład wersja Gold ma błędny EAN.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - sebas - 02-11-2022

Ja odebrałem dzisiaj w empiku wersję blue choć zamówiłem gold. Spróbuję wymienić, ale nic na siłę. Steelbook jest w idealnym stanie, a to już sukces. Nie ma o co kruszyć kopii. Blue, czy gold steelbook , to ten sam film. Ważne, żeby płyty były w dobrym stanie.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Kirek - 03-11-2022

(02-11-2022, 23:28)Mierzwiak napisał(a):  Prawdopodobnie tak właśnie było / jest, w filmoskopie na przykład wersja Gold ma błędny EAN.
W filmoskopie poprawione.
Błędne EAN są w sklepach dvdmax, bludvd a nawet oficjalnym sklepie Galapagos czyli StarStore. Możliwe, że bałagan powstał w fabryce gdzie te wydania są pakowane bo z tego co widzę to j-card są identyczne dla obu wydań poza nr EAN.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - fire_caves - 04-11-2022

(02-11-2022, 10:07)fire_caves napisał(a):  DPD dostarczyło mi przesyłkę w poniedziałek (31.10), widać to u nich w systemie, a amazon.co.uk ma paczkę wciąż status "Out for delivery - Arriving today by 8 PM". (...) filmy przyjechały trącone i w związku z tym chciałbym zwrócić lub choćby je wymienić. Tymczasem support Amazonu mnie nie puszcza, bo... nie widzą, że paczka została doręczona.
Hehehe, w międzyczasie DPD dostarczył mi dzisiaj kolejny film z amazon.co.uk, i wystarczyło kilka godzin - status na Amazonie przeszedł na "Delivered today". Paczka, którą odebrałem 31ego wciąż wisi na "Out for delivery - Arriving today by 8 PM". Tak mi się wydaje, że coś się zacięło jednak, bo dostałbym chyba maila od Amazonu, że przepraszają, że paczka jeszcze nie dotarła. A tutaj - cisza.
Na marginesie nadmienię, że paczkę 31.10. kurier DPD rzucił mi (zapewne dosłownie) przed dom na wycieraczkę i jbc to nikt nic nie podpisywał...


___

Allegro robi podwyżki na MWZ dla SMARTA i podwyższa jego cenę w wersji rocznej:

"Jeśli masz miesięczną lub roczną subskrypcję wykupioną przed 21 listopada – nic się dla Ciebie nie zmieni do jej zakończenia (zmiany nie działają wstecz). Nowe zasady Allegro Smart! będą obowiązywać dla subskrypcji przedłużonych na kolejny okres lub kupionych od 21 listopada, od godziny 9:00.

Co zmienimy
Dla subskrybcji przedłużonych lub zakupionych od 21 listopada 2022, od godziny 9:00:
- zmienimy minimalną kwotę zakupów od jednego sprzedającego, która gwarantuje bezpłatną dostawę
* z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru
* z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich
- zmienimy cenę rocznej subskrypcji – z 49 zł na 59,90 zł
- doprecyzujemy zakres usługi (dostawa najwcześniej następnego dnia roboczego)
- zasady dzielenia się Allegro Smart! określimy w nowym programie dla grup rodzinnych, który będzie ważny do 30 czerwca 2023
- wskażemy nowe warunki, które uprawniają nas do zmiany umowy, w tym ceny usługi i minimalnej kwoty zakupów, która gwarantuje bezpłatną dostawę (nowa klauzula modyfikacyjna i waloryzacyjna)."


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - GOLUMN - 04-11-2022

Zobaczcie w waszych zamówieniach w Empiku na wersję Gold.Pozmieniali ns wersję Blue na zdjęciu.Ja tak mam.


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - RylandGrace - 04-11-2022

Mi też zmienili. Ale w tytule jest GOLD. W razie czego mam screena zrobionego z zamówieniem wersji GOLD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk