Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - fire_caves - 04-11-2022

(04-11-2022, 10:44)RylandGrace napisał(a):  W razie czego mam screena zrobionego z zamówieniem wersji GOLD
Wiele Ci to da w starciu z Empikiem Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - GOLUMN - 04-11-2022

W ogóle ktoś ma jakieś konkretne wieści z empiku w sprawie reklamacji czyli wymiany na wersję Gold?Ja złożyłem telefonicznie w środę 2 listopada i na razie cisza.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 04-11-2022

Ktoś ma jakieś doświadczenia z Whistl Group? Co to w ogóle za dziwaczny kurier jest?

I czy ktoś teraz będzie coś brał z USA, ewentualnie ma możliwość jakiejś niedrogiej wysyłki stamtąd?


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - RylandGrace - 04-11-2022

(04-11-2022, 12:49)GOLUMN napisał(a):  W ogóle ktoś ma jakieś konkretne wieści z empiku w sprawie reklamacji czyli wymiany na wersję Gold?Ja złożyłem telefonicznie w środę 2 listopada i na razie cisza.


Właśnie dostałem odpowiedź od empiku w sprawie Top Gun.
Ogólnie napisali, że przepraszają, że w obu wydaniach jest ten sam film i dodatki i nie ma możliwości wymiany na poprawne wydanie, że to Galapagos dał ciała. I zamieścili oświadczenie od Galapagos.
No i dostałem w ramach rekompensaty kod na minus 20% w kategorii filmy do wykorzystania do 31.11


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 04-11-2022

Czemu mam wrażenie, że jałowa dyskusja o Top Gun toczy się przynajmniej w trzech różnych tematach? Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Reacher - 04-11-2022

(04-11-2022, 13:52)RylandGrace napisał(a):  No i dostałem w ramach rekompensaty kod na minus 20% w kategorii filmy do wykorzystania do 31.11

Jakiś wyjątkowo długi ten listopad Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - fire_caves - 04-11-2022

(04-11-2022, 14:19)Reacher napisał(a):  Jakiś wyjątkowo długi ten listopad
Promocja w empiku - 30 normalnych dni i jeden dodatkowy, gratis!


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Danus - 04-11-2022

Dzisiaj odebrałem zamowienie z księgarni swiatksiazki. Oczywiscie dostalem blue zamiast golda. Rozpakowałem przy sprzedawcy i od raz zglosilem problem. O dziwo od razu zadzwonil na magazyn i otrzymal informacje, ze moga mi to wymienic na golda i wiedza o problemie ktorego winowajca jest galapagos. Zrobilem zwrota i otrzymalem zapewnienie ze na wtorek przyjdzie gold.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - GOLUMN - 04-11-2022

(04-11-2022, 13:52)RylandGrace napisał(a):  
(04-11-2022, 12:49)GOLUMN napisał(a):  W ogóle ktoś ma jakieś konkretne wieści z empiku w sprawie reklamacji czyli wymiany na wersję Gold?Ja złożyłem telefonicznie w środę 2 listopada i na razie cisza.


Właśnie dostałem odpowiedź od empiku w sprawie Top Gun.
Ogólnie napisali, że przepraszają, że w obu wydaniach jest ten sam film i dodatki i nie ma możliwości wymiany na poprawne wydanie, że to Galapagos dał ciała. I zamieścili oświadczenie od Galapagos.
No i dostałem w ramach rekompensaty kod na minus 20% w kategorii filmy do wykorzystania do 31.11


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też dostałem tego maila.

W DVDMAX Polskie wydanie Gold 399 zł!!!


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - weiter - 04-11-2022

(04-11-2022, 16:14)GOLUMN napisał(a):  
(04-11-2022, 13:52)RylandGrace napisał(a):  
(04-11-2022, 12:49)GOLUMN napisał(a):  W ogóle ktoś ma jakieś konkretne wieści z empiku w sprawie reklamacji czyli wymiany na wersję Gold?Ja złożyłem telefonicznie w środę 2 listopada i na razie cisza.


Właśnie dostałem odpowiedź od empiku w sprawie Top Gun.
Ogólnie napisali, że przepraszają, że w obu wydaniach jest ten sam film i dodatki i nie ma możliwości wymiany na poprawne wydanie, że to Galapagos dał ciała. I zamieścili oświadczenie od Galapagos.
No i dostałem w ramach rekompensaty kod na minus 20% w kategorii filmy do wykorzystania do 31.11


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też dostałem tego maila.



W DVDMAX Polskie wydanie Gold 399 zł!!!
Ciekawe czy też się pomylą i jak zamówię blue to może wyślą golda?   Smile
Włoskie wydanie "Top Gun: Maverick" mają za dwie stówki.
Warto rozważyć taką opcję zakupu.