Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Redrum - 17-11-2022

Proszę przebieg przesyłki:

[Obrazek: columbia-przeb.jpg]


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 17-11-2022

Dzięki.

(17-11-2022, 16:35)pred895 napisał(a):  Amplituner Denona za prawie 3 koła tak właśnie mi wysłali Big Grin

Mi też. Amplituner w fabrycznym pudle jednak był dobrze zabezpieczony, więc nic mu się nie stało.

Co innego odpakować z fabrycznego opakowania np. tą dużą puszkę z Mad Maxami, LOTRami, Hobbitami, itd. i na nią nakleić etykietę - też widziałem takie rzeczy z USA Big Grin Ci trochę bardziej rozumni wkładali puchę do foliopaku kurierskiego, też bez żadnego dodatkowego zabezpieczenia.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 19-11-2022

Po czterech dobach w końcu wysłali Miami Vice przez DPD, więc liczę że do przyszłego piątku dojdzie, oby nie w strzępach i śniegiem w środku. Nie mogę doczekać się wieczornych sensików Policjantów z Jajami.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Diocletian - 20-11-2022

W piątek, ku memu zdziwieniu, dostałem dwie paki, a czekałem na jedną.
Pierwsza z włoskiego Amazona, doleciała błyskawicznie, świetnie zapakowany steelbook, w dodatku zwrócili mi 7€ ( różnica ceny w czasie składania zamówienie, a ceną w dniu wysyłki).
Natomiast druga przesyłka to kompletnie przeze mnie zapomniane zamówienie z Amazon UK (prywatny sprzedawca). Wysłany w połowie sierpnia, doleciał w połowie listopada Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 21-11-2022

Ktoś z BFI ostatnio zamawiał? Bo przesyłka widzę mordercza, a jak jeszcze opłaty dojdą to w ogóle może być wesoło. No i jak pakują?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Pan Anatol - 22-11-2022

Ja zamawiałem w lipcu. Co do opłat, to dla zagranicznych zamówień odliczają VAT brytyjski, więc będzie trzeba go zapłacić tylko raz, w Polsce. Co do pakowania, ja zamawiałem tylko jeden Amaray i jeden box, więc może trudno stwierdzić - zapakowane było tak sobie, ale z poduszkami powietrznymi, więc i tak o standard wyżej niż taki Amazon Wink Jeśli planujesz jakieś większe zakupy, to pewnie zapakują porządniej.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 29-11-2022

Tylko mnie tak amazon rozpieszcza?

Już drugi raz powtórzyła się sytuacja, gdy zamówienie z amazonu UK wysyłali mi z Hiszpanii. Wysyłka wczoraj expressem przed 16 a dzisiaj po 13 kurier Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 30-11-2022

OK, dzisiaj też mi przyszło z Hiszpanii. Pewnie mają takie obłożenie, że wysyłają tam gdzie tylko mają przedmiot na stanie, żeby się uwinąć przed świętami.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - paniron - 30-11-2022

To chyba bardziej chodzilo o szybkosc, bo to ze Amazon UK, czy inny wysyla z innego kraju to raczej juz wiadomo...?
No chyba ze nie ;-)


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 30-11-2022

Chodziło mi o szybkość, płacę za standardową przesyłkę a dostaję expressem na drugi dzień po wysłaniu. To że nie zawsze wysyłają z kraju z którego się zamawia chyba wszyscy wiedzą Smile