Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 30-11-2022

(30-11-2022, 13:20)paniron napisał(a):  To chyba bardziej chodzilo o szybkosc, bo to ze Amazon UK, czy inny wysyla z innego kraju to raczej juz wiadomo...?

No ale skoro wysyła z Hiszpanii, to automatycznie zmienia się szybkość dostawy, bo odpada przeprawa przez kanał i odprawa celna Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 30-11-2022

Dude, przeczytaj mój post raz jeszcze, chodzi o to, że już dwa razy dostałem expressem na drugi dzień Smile Z Włoch też nie ma przeprawy przez kanał i odprawy celnej a idą dobrych kilka dni Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 30-11-2022

No ok, a jaką miałeś datę dostawy?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 30-11-2022

Następny wtorek.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 30-11-2022

Aha. Ja miałem od razu dzisiejszą. W ogóle jak patrzę na zamówienia ostatnie, to dostają datę dostawy jeszcze przed faktyczną wysyłką czy nawet zdjęciem kasy i potem się nic nie zmienia. Czyli podejrzewam, że chodzi o dotrzymanie terminowości za wszelką cenę.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - kulcikriu - 02-12-2022

potwierdzam słowa slavekg co do wysyłki z Arrow. To był mój pierwszy raz od nich i jestem pozytywnie zaskoczony.
Zamówienie złożone 24.11 późnym wieczorem, dziś u mnie. Royal mail i PP, dopłata 8,50 zł na poczcie (no ale to nie wina Arrow). Zapakowane lepiej niż w Amazonie - 4 płyty w kartonie z poduszkami powietrznymi.
Za wysyłkę 5 funtów z trackingiem.
wciąż aktualne zniżki na ich stronie, ja uzupełniłem Diunę Lynchowską 4k za 18 funtów, 12 małp 4k 18 funtów, polecamSmile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 10-12-2022

Zamawiał ktoś coś ostatnio z US&fuckinA? Bo generalnie wszystko dochodzi ładnie, ale dwa moje zamówienia stoją już drugi tydzień i zastanawiam się czy już interweniować czy jeszcze poczekać.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 12-12-2022

Inpost jest aż tak zawalony pracą? Brakuje im ludzi?

Ostatnio czekałem na przesyłki dwa dni, zawsze to był jeden.
Tersz paczki wysłane w piątek, w sobotę o 7 rano status "Przekazano do doręczenia" i od tego czasu nic.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 13-12-2022

Jop mają tam niezły pierdolnik teraz. Mojej Żonce np dostarczono paczkę do paczkomatu - łącznie z powiadomieniem sms do odbioru UWAGA w niedzielę Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - piti198 - 16-12-2022

Jak wejść na czat na włoskim amazonie? Bo nie wiem co tam wybrać.
Edit: Już nieważne. Wysłałem do nich wiadomość.