Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - kulcikriu - 12-03-2023

Dzieki!


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 13-03-2023

Czy tylko ja mam problem ze złożeniem zamówienia w jbhifi? Po wpisaniu adresu, klikam w przycisk "fetch shipping options" i dostaję info: "Oops! An error occurred."


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - HAL 9000 - 13-03-2023

U mnie też coś takiego wyskoczyło.
Zamawiałem tam w lutym i było normalnie - może trwają jakieś prace na stronie, bo zapamiętało mój adres, a wcześniej za każdym razem musiałem wbijać na nowo.
Z takich złych rzeczy, to jeszcze, prawie każdy film został wysłany oddzielnie - jak trwa tam teraz akcja, że drugi produkt gratis, to już widzę te tłumaczenia celnikom, dlaczego wartość jest zero i od razu mi się odechciewa zakupów Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 13-03-2023

Kurde, kompletnie zapomniałem o tej akcji z zerami. Miałem taką jedną przesyłkę i w ogóle nie doszła (pewnie celnicy totalnie zgłupieli Big Grin ), co innego zamiennik, ale wszystko trwało blisko 5 miesięcy.
Teraz jest z tym chociaż trochę lepiej?

Olałbym tą całą Australię, ale akurat uzbierało się kilka filmów, których sprowadzenie z USA/UK/DE wiązałoby się z innymi "problemami"...


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - HAL 9000 - 13-03-2023

(13-03-2023, 18:24)misfit napisał(a):  Teraz jest z tym chociaż trochę lepiej?

Ja nie wiem, zamówiłem tam po dłuższej przerwie, aktualnie jeszcze nic nie doszło, choć podobno jeden z filmów jest już w Warszawie Big Grin

Dam znać jak będą jakieś "cyrki", żeby ewentualnie ostrzec.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - slavekg - 29-03-2023

Jak pakują filmy we włoskim Amazonie? Też w takie tekturkowe koperty jak w UK? Steelbooki przychodzą całe? Z ewentualną wymianą są jakieś problemy?


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Fitzer - 29-03-2023

Tak, tekturowe koperty. Mają za to ciekawą politykę, bo kilka razy już dostawałem zwrot do portfela amazon bez odsyłania produktu.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 31-03-2023

W sklepiku Powerhouse ile mniej więcej czeka się na realizację zamówienia podczas tych wyprzedaży? 5 dni to mało? Big Grin

(13-03-2023, 21:16)HAL 9000 napisał(a):  Ja nie wiem, zamówiłem tam po dłuższej przerwie, aktualnie jeszcze nic nie doszło, choć podobno jeden z filmów jest już w Warszawie Big Grin

Dam znać jak będą jakieś "cyrki", żeby ewentualnie ostrzec.

Jakieś postępy z Kangurami?
Przez ich stronę nadal nie jestem w stanie przejść przez checkout. Jakiś bug na stronie, którego najwyraźniej nie potrafią/nie chcą naprawić. Próbowałem "ręcznie" złożyć zamówienie przez ich support, ale okazało się, że jeden z trzech filmów się wyprzedał, więc podziękowałem. Ale wkrótce pewnie znowu ruszy 2 w cenie 1, tylko no właśnie - czy nasi celnicy ogarniają już trochę lepiej te przesyłki z zerową wartością? Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 31-03-2023

(31-03-2023, 13:04)misfit napisał(a):  W sklepiku Powerhouse ile mniej więcej czeka się na realizację zamówienia podczas tych wyprzedaży? 5 dni to mało?

A to ciekawe, bo w tym roku wysłali mi jeszcze tego samego dnia, więc naprawdę bardzo szybko. Na ogół jednak mają sporo zamówień podczas promek, więc niekiedy czeka się do jej zakończenia, nawet i tydzień. Podejrzewam, że wysyłają partiami w konkretne dni i to loteria, na który się załapiesz.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - HAL 9000 - 31-03-2023

(31-03-2023, 13:04)misfit napisał(a):  Jakieś postępy z Kangurami?

Tak, wszystko dotarło dość szybko (asekuracyjnie podali termin koniec maja) Big Grin
Nie zdążyłem jeszcze zdjęć porobić do "archiwum" (czekam na dobre światło), ale już jeden film od kangurów zaliczyłem  Tongue
Opłaty 8,50 + zdaje się VAT. Filmy były po 10 AUD, więc dobrze na tym wyszedłem.
Zamawiałem w lutym i unikam promocji, gdzie może być wartość zero na przesyłce.

Chętnie bym coś jeszcze kupił, ale w promocji typu - 25% itd. tak żeby każdy film miał podaną wartość.

Mam nadzieję, że naprawią błąd i będzie jeszcze można u nich zamawiać .