Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Fitzer - 25-04-2023

(24-04-2023, 23:18)Grievous napisał(a):  Nie dostałeś awizo sms-em lub e-mailem?


Nie dostałem, z ciekawości sprawdziłem tracking i stąd wiem, że była próba doręczenia.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Fitzer - 25-04-2023

Paczkę udało się odebrać, ale mam inne pytanie. Czekam na kolejną paczkę nadaną RoyalMail, ale niestety już bez trackingu. Z tego co się orientowałem to na tej placówce poczty, która miała mi dostarczyć przesyłkę normą jest zostawianie awizo bez próby doręczenia albo nawet brak awizo tak jak to u mnie miało miejsce. Obawiam się, że przy kolejnej przesyłce będzie to samo, ale z racji tego, że nie mam trackingu to nie będę nawet wiedział, że paczka jest do odbioru. Miał ktoś taką sytuację? (Zamówienie od Second Sight Films)


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 25-04-2023

Myślę że bez regularnych spacerków w orientacyjnym czasie dostawy na lokalną pocztę się nie obejdzie Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - piti198 - 25-04-2023

(25-04-2023, 12:03)pred895 napisał(a):  orjętacyjnym
"Polska język, trudna język." Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 25-04-2023

Wiem że to nic nie tłumaczy, ale jestem po nocce i 27h na nogach a na pomorzu pogoda taka że ciemno jak w dupie w mojej kinowej pieczarze i nie domagam Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - slavekg - 25-04-2023

Trzeba było zrobić awanturę na poczcie, że Ci listonosz awiza nie zostawił Smile
Pewnie będziesz musiał przejść się na pocztę. Spróbuj oszacować, kiedy ta paczka powinna do Ciebie przyjść, żeby nie musieć zbyt często odwiedzać placówki, bo to żadna przyjemność. Czy ma tracking czy nie, czas dostawy powinien być zbliżony.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 25-04-2023

To samo mniej więcej napisałem dwa posty wyżej Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - slavekg - 25-04-2023

Dobre rady warte są powtórzenia Wink


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 25-04-2023

(24-04-2023, 15:12)HAL 9000 napisał(a):  Wczoraj zamawiałem "Wyliczankę" i jest blokada środków.

Uważasz, że cena się zmieni? Bo jeszcze miesiąc czasu.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Fitzer - 25-04-2023

(25-04-2023, 12:14)slavekg napisał(a):  Trzeba było zrobić awanturę na poczcie, że Ci listonosz awiza nie zostawił
Na opiniach google ludzie piszą, że w przypadku reklamacji jak przychodzi kierowniczka to zawsze odpala tekst "pierwsze słyszę".

Paczkę wysłali dzień później niż tę, którą odebrałem dzisiaj, więc powinna być lada dzień, o ile już jej nie ma. Jutro wybiorę się i sprawdzę, a może będę miał szczęście i listonosz się pofatyguje i nawet kogoś zastanie w domu.