Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - chucky - 03-07-2023

Pierwszy raz zamawiałem z Rarewaves (przez Amazona.co.uk.). Jedna przesyłka zaginęła, druga - zastępcza również (czekałem ze 2 miesiące). Później jak się do nich odezwałem, że przesyłka nie dotarła (ta zastępcza) to
mi napisali, że sprawa zbyt odległa i już nie mają szczegółów, więc nie mogą zwrócić kasy.
Więcej nie skorzystam z ich sklepu.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 04-07-2023

Dziwne, miałem od nich z 50 przesyłek (ostatnia dwa tygodnie temu), jak nie więcej, i żadna nie zaginęła. Ale to były zakupy bezpośrednio z ich sklepu, a nie poprzez Amazon.

Pytanko w sprawie sklepiku dystrybutora Vinegar Syndrome. W checkout z adresem polskim nie widzę aby dodawali 23% VAT, czy w związku z tym kurier nie upomni się o vacik? Mierzwiak, chyba u nich ostatnio kupowałeś Showgirls, więc jak to u Ciebie wyglądało?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Marioo - 04-07-2023

Wyszło Ci koło 250 zł z przesyłką za Szulkina?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 04-07-2023

Coś koło tego, ale nigdzie nie ma wliczonego polskiego vatu - porównywałem na podstawie fikcyjnego adresu USA. W obu przypadkach cena produktu jest taka sama, a koszty wysyłki $18 są stale, bez względu na wartość koszyka (wyjątek stanowi zamówienie na ponad $200 - wtedy wysyłka jest darmowa).


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - paniron - 04-07-2023

Co do Szulkina to jest tez taka opcja.

Nigdy tam nie kupowalem, ale wyglada jakby wysylali z UK...

Wyszlo mi £51.42 na adres UK z najtansza przesylka, bez trackingu, do PL mi wychodzi £58.15.

Ja raczej i tak poczekam az Radiance wyda to na jesieni (co prawda bez Golema).


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - kulcikriu - 06-07-2023

Cytat:Kurde, kilka tytułów od Arrow bym nawet przytulił, ale jak na złość na amazonie niedostępne. Ten ich sklepik jakoś sensownie ogarnia do Polski? Czy raczej nie obędzie się bez rozbijania na kilka paczek, zabawami z celnikami i innymi dopłatami?
Arrow sprawnie wysyła, nigdy nie zdarzyło mi się, żeby rozbili na dwie paczki - koszt wysyłki to 5 albo 8,50£ w zależności od wielkości paczki. Wysyłka idzie szybko, Dostarcza Poczta Polska, więc dopłata 8,50 zł, tak to wygląda na tę chwilę.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Grievous - 06-07-2023

No cóż, taniej raczej i tak nigdzie nie dostanę, więc raz kozie śmierć.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 07-07-2023

A dzisiaj Amazon mnie pozytywnie zaskoczył. Jeden film w tej pokracznej kartonowej kopercie był dodatkowo owinięty folią bąbelkową. Ciekawe czy to jakiś zwrot czy może trafił się nadgorliwy pakowacz Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - er345y - 07-07-2023

Może steelbook od Lally?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 07-07-2023

A może jednak nie Smile