Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - piti198 - 07-07-2023

To Ty jeszcze coś kupiłeś? Bank obrabowałeś czy wygrałeś w totka? Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 07-07-2023

Przecież to Rzeźnik z Bakerfields, który śpi spokojnie tylko jeśli coś jest w drodze do kolekcji Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 10-07-2023

(07-07-2023, 12:01)piti198 napisał(a):  Bank obrabowałeś czy wygrałeś w totka? Big Grin

A po co mi jedzenie? Czemu mam płacić czynsz? Tongue


Vinegar Syndrome oznajmia wysyłkę czy leci w ciemno?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Marioo - 10-07-2023

Właśnie też się nad tym zastanawiam. 6 dni minęło i nie wiadomo, co się dzieje. Nie mam na ich stronie konta i nie zamierzam mieć, więc poleciał zakup bez rejestracji. Można na czacie sprawdzić status zamówienia, a tam mam takie coś:

[attachment=1730]  [attachment=1731]

Na mailu tylko potwierdzenie zapłaty z PayPal. Od nich zero potwierdzenia.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 10-07-2023

Też kupowałem bez rejestracji, w dniu wysyłki mail i link do śledzenia. (FedEx)


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Gieferg - 10-07-2023

Z Fedexem to się możecie spodziewać każdego możliwego cyrku Tongue
(jakbym nie pilnował trackingu to by mi przesyłka wróciła z powrotem za ocean).


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Marioo - 10-07-2023

(10-07-2023, 11:16)Mierzwiak napisał(a):  Też kupowałem bez rejestracji, w dniu wysyłki mail i link do śledzenia. (FedEx)

A ile dni minęło od zakupu do otrzymania tego maila ze śledzeniem?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 10-07-2023

Zamawiałem preorder wydania które nawet nie miało daty premiery więc ta informacja w niczym nie pomoże.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 10-07-2023

(10-07-2023, 11:11)Marioo napisał(a):  Właśnie też się nad tym zastanawiam. 6 dni minęło i nie wiadomo, co się dzieje. Nie mam na ich stronie konta i nie zamierzam mieć, więc poleciał zakup bez rejestracji. Można na czacie sprawdzić status zamówienia, a tam mam takie coś:

Na pierwszym screenie widzę: "unfulfilled", na drugim też zero aktywności od złożenia zamówienia. Więc wszystko wskazuje na to, że przesyłka nie została jeszcze przez nich nadana.
Mefisto coś tam wspominał kilka dni temu o akcji promocyjnej w tym ich sklepiku, więc możliwe, że mają sporo większy ruch z zamówieniami i nie wyrabiają.
Dla przykładu, na wysyłkę z Powerhouse czekałem prawie miesiąc Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Marioo - 10-07-2023

Wyjaśniło się, odpisali maila na wiadomość zostawioną 2 dni temu na czacie:

"Thank you for your order! This order was placed during our Summer Subscriber Week event, during which it is advertised that we will not begin shipping orders until July 17th. We'll continue shipping orders from the 17th through the end of the month, so your order will be shipping out during that time. You will receive a confirmation email with a tracking number as soon as it ships but please let me know if you have any questions."