Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - kulcikriu - 10-10-2023

Dzieki! Punkcik poleciał


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 16-10-2023

(10-10-2023, 07:40)kulcikriu napisał(a):  Dowiedziałem się, że podobno była awaria i Royal Mail miał problem z obsługą IOSS.

Chyba na to samo trafiłem, tyle że ze sklepiku Eureki. Do zapłaty poza haraczem był też vacik. Trzeba będzie przetestować support Eureki...


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - kulcikriu - 16-10-2023

Powodzenia! Second Sight bez problemu już mi oddał kasę - i to całość, łącznie z haraczem pocztowym.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - piti198 - 16-10-2023

Co się dzieje z wowhd? Dziś dzwoniła jakaś babka z WER Lublin, że mają do mnie paczkę, ale nie ma podanego adresu, było tylko napisane "Marketplace Japan" kod pocztowy miasto i mój nr telefonu.
Z pierwszą babką jeszcze dało się dogadać, chciała mi wysłać jakieś info mailem/listem poleconym, ale potem odezwała się druga, że oni to nic nie mogą i w ogóle nie wiedzą, czy ja to ja (Big Grin) i muszę napisać do sklepu, żeby w USA na poczcie nadali jakiś list z moim adresem z wypełnionym jakimś drukiem.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 16-10-2023

Osz fuck, czeka mnie to samo.

Zamawiałem od nich ostatnio i przesyłka normalnie dotarła, ale druga właśnie w śledzeniu wyświetla mi mój kod pocztowy, PL i Marketplace Japan :/


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 16-10-2023

(03-07-2023, 14:09)Mefisto napisał(a):  WOWHD to jednak debile. Przy shipping adres jak wół stoi imię, nazwisko i cała reszta, z telefonem włącznie, a ci znowu wysłali na sam kod pocztowy xD

pozdrawiam Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 16-10-2023

Wykonałem uderzenie wyprzedzające i napisałem do PP Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - kulcikriu - 16-10-2023

Mialem to samo, gdyby babka z poczty sama do mnie nie zadzwonila, paczka by sie gdzies zapodziala


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - sydney33 - 17-10-2023

Zastanawiam się od czego to zależy. Zamawiałem po raz pierwszy w WOWHD. Paczka wysłana 28.09. Dzisiaj listonosz bez problemu paczkę dostarczył.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - piti198 - 17-10-2023

(17-10-2023, 10:24)sydney33 napisał(a):  Zastanawiam się od czego to zależy. Zamawiałem po raz pierwszy w WOWHD. Paczka wysłana 28.09. Dzisiaj listonosz bez problemu paczkę dostarczył.

Ja też jak pierwszym razem zamawiałem, to doszło bez problemu. A teraz coś im się odmieniło.
@Mierzewiak i co w końcu z Twoją paczką? Bo do mnie wczoraj wieczorem dzwoniła ta pierwsza babka, że mają podjąć decyzję w mojej sprawie i dziś do mnie zadzwonią.