Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 19-10-2016

rotfl, 39 juro dla ludzi, którzy dalej zarabiają w złotówkach, dodatkowo żaden polski Amazon, tylko przetłumaczona strona giganta, który i tak połowę magazynów ma u nas - wyzysk pasuje tu idealnie


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 19-10-2016

Trochę boli, że np. Holendrzy, którzy też niedawno dostali swoją wersję językową na amazon.de mają darmową wysyłkę od 29 EUR, a u nas 39 EUR, podobnie jak u Czechów, Słowaków czy Węgrów, ale lepszy rydz niż nic.

O polskim amazonie jednak będzie można dopiero pisać gdy będzie można przebierać w produktach przeznaczonych na nasz rynek i będzie w pełni działający Amazon Prime bo póki co to z polskiego IP niczego nie da się obejrzeć przez Amazon Video, nawet treści własnych amazona.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Sokal - 23-10-2016

Przymierzam się do pierwszego zakupu na Zavvi. Interesuje mnie darmowa wysyłka do Polski i płatność kartą debetową. Rozumiem, że jest to możliwe przy przekroczeniu jakiejś kwoty zakupu (wysyłka). I nie trzeba mieć koniecznie karty kredytowej?

Kolejna sprawa. Coś mi się wydaje, że na pierwszy zakup jest 10% zniżki.
1. Czy na pewno?
2. Czy również na filmy w promocji (aktualnie steelbook King Arthur)?
3. Czy można, czy się da mieć kilka kont, żeby mieć kilka razy zniżkę za pierwszy zakup?


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Montana - 23-10-2016

Się trochę pozmieniało Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - meaner - 23-10-2016

Wysyłka jest darmowa ale za zakupy od £9.99. Poniżej £9.99 doliczamy sobie £1.99.
Tak, możesz mieć kilka kont.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Sokal - 23-10-2016

A nie odeszli od darmowej wysyłki?


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Montana - 23-10-2016

Sory już dawno nie zamawiałem bo już nie kupuje steelbooków ale myślałem ze nic się nie zmieniło Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 23-10-2016

(23-10-2016, 15:15)Sokal napisał(a):  A nie odeszli od darmowej wysyłki?

Przeprowadź symulację zakupu. Wszystko się pokazuje, a płacisz gdy masz pokazane jak na tacy


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Verrax - 23-10-2016

Tak w ogóle, to promka -10% na (prawie) wszystkie zamówienia jest aktywna już od około już roku, nie trzeba robić dopiero pierwszego zamówienia, jest też wielokrotnego użytku. Smile Wbija się na stronę przez ten LINK, a w koszyku wpisuje kod zniżkowy ZAVWEL54.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - meaner - 23-10-2016

Niestety u mnie przy filmie King Arthur ten kod nie działa.